Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vezessem rá egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vezessem rá egy lány barátonat hogy szeretnék vele lefeküdni?

Figyelt kérdés

Már régóta tetszik, de nem mertem felhozni a témát mert egyúttal nem szetetném elveszíteni a barátságát.

Hogyan vezessem rá hogyha nemet mond, továbbra is barátok legyünk.


2013. márc. 21. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki!
2013. márc. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hívd el hozzátok a hétvégére, mondjuk szerintem előbb mond el neki, hogy te többet érzel iránta.. Ne egyből az ágyadba fektesd be..:D Mert akkor meg az lesz, hogy csak kihasználtad őt.
2013. márc. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csá! Dugunk?
2013. márc. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A barátok nem szexelnek!


Ha tetszik neked, vonzódsz hozzá, élvezed a társaságát, és még kívánod is: szerelmes vagy belé.

Ha szexeltek is, akkor az már nem barátság, hanem járás.


Pont olyan módon lehet rávenni, hogy lefeküdjetek, ahogy a többi csajt. És pont úgy benne is van a pakliban, hogy ha nemet mond, többé nem is szóltok egymáshoz.


Amennyiben csak egyszer szeretnéd megfektetni, de nem érzel iránta többet, abban az esetben meg nem vagy barát.

Legfeljebb ismersz egy csajt, és néha összefuttok, de nem vagytok barátok. Csak ismerősök.


Nem kell mindenkit mindenáron megpróbálni meghágni, aki tetszik. Ezt meg röviden és tömören hímri.gyónak hívják, és kevés csaj akar velük barátkozni. Is...

2013. márc. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem felhozni nehéz, max próbálj olyan helyzetet hozni, hogy lehessen rá esély.

Nekem is volt egy barátom, akivel nagyon szerettem volna lefeküdni, de felhozni persze nem mertem volna neki soha. Aztán egyszer elhívtam bulizni, kicsit iszogattunk, aztán cinkosan mosolyogva megöleltem, kicsit lejjebb tévedt a kezem és máris értette mit akarok, meg is történt a dolog kétszer is azon az este.

Utána nem romlott meg a barátság, egy ideig picit zavarban voltunk egymás előtt, de ennyi, ez is elmúlt. Amúgy szívesen szexeltem volna még vele utána is néha, de nem mertem felhozni, hogy néha összejárhatnánk meg szerintem ő sem. De jól van ez így :)

Azóta mondjuk nem vagyunk már olyan jóban, de nem emiatt, hanem mert én elköltöztem, így csak ritkán futunk össze.

2013. márc. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!