Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Találkoznátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoznátok egy olyan lánnyal, akiről azt pletykálják, hogy hatalmas ribanc?

Figyelt kérdés
Állítólag minden hétvégén mással kavar, hagyja, hogy fogdossák, benne van egyéjszakás kalandokban. Viszont amennyit én eddig beszéltem vele, az alapján nekem nagyon szimpatikus, értelmes lánynak tűnt, csak később hallottam róla ezeket a dolgokat. Ti mit tennétek?
2013. ápr. 13. 09:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
mit számít mit hallasz? Ha azt hallod hogy a Római pápa én vagyok, akkor elhiszed?
2013. ápr. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy a saját magam tapasztalatára hagyatkoznék vele kapcsolatban. Mert amennyit eddig irtál, ott egyértelmű hogy valaki irigy a nőre:DD

Igen nagy meglepik szoktak kiderülni ilyen esetekben, ha valaki nem oly ostobas, hogy bárminemű pletykának felül:DD

2013. ápr. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
37%
Persze hogy találkoznék vele! Rám férne már egy egyéjszakás kaland... :)
2013. ápr. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 zozole12 válasza:
100%
szerintem meg én vagyok a Nyíregyházi polgármester és akkor most nem próbálnál megismerni hogy igaz-e az hogy korrupt nagyképű disznó vagyok?
2013. ápr. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
30%
A ribancok első körben mindig kislánynak mutatják magukat:DD Ez például bukta.
2013. ápr. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
Én vagyok :DD
2013. ápr. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
32%
Szóval nem nőnek, hanem "kislányosnak".
2013. ápr. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
45%
Ja meg sziruposak, azt tudnod kell, csöpögnek, beceneveznek..stb..
2013. ápr. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

5, 7, 8:


Te most egy konkrét lányra gondolsz?

Mert ismerek egy pont ugyanilyet, de nem ribanc, sőt....szűz :D

2013. ápr. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
9 Érintetlen vagy asztrológiai szempontokra gondolsz? mert nem mindegy. Érintetlen nő igy nem viselkedik. De nyugi, vagy szüzesség visszaállító műtét pár rugóért hozzá lehet jutni, ha valaki nagyon pasit akar fogni mert vonza a pénztárcája:DD
2013. ápr. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!