Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok a szakmunkás pasi (nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok a szakmunkás pasi (nem kövér, csak hatalmas sasorra van) a jó pasi? Az simán lehet vonzó?

Figyelt kérdés
178 magas, dús szemöldökű. Útépítő vagyok.
2012. nov. 18. 09:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha ingyen lerakod viakolorral a kocsifeljárojukat akkor talán.
2012. nov. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezt max. kép alapján lehetne megmondani :)
2012. nov. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kocsifeljárójukat? Kinek? Én nem házas csajokat akarok. Hanem szingliket. Ja és persze 26 F.
2012. nov. 18. 09:35
 4/10 A kérdező kommentje:
sokan lenézik a szakmunkásokat, fura módon. Pedig nem viselkedik a legtöbb paraszt módon. Az meg végképp nem állja meg a helyét, hogy minden lány az üzletemberberek akarja, mert valakinek házat is kell építeni, nem lehet mindenki irodai munkás. Nekem is járna végre egy hölgyike.
2012. nov. 18. 09:37
 5/10 anonim ***** válasza:
A lányokat két dolog izgathatja. Vagy ha jól nézel ki (ezt a kérdésből nem feltétlen lehet megítélni) vagy ha magas a társadalmi státuszod. (Ez szerintem kilőve.) Persze nem akadály, csak nem valószínű, hogy egy lány pont azért szeret beléd, mert szakmunkás vagy. Inkább más tulajdonságokat kellene hangsúlyozni.
2012. nov. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Amúgy igen, ez a szőrnyű igazság, azért mert szakmunkás tuti hülyének és tudatlannak is tartják, csak hogy akinek van 10 diplomája az nem biztos , hogy tudja, hogyan kell használni egy lapátot.
2012. nov. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A vezetőnk 3 diplomás 37 éves fiatalember, van közgáz, vegyészmérnöki meg informatika tanári diplomája is, de olyan lekezelően és olyan durván bánik velük, hogy az nonszensz. Ráadásul furcsán is beszél, mintha csak hablatyolna. Persze mind a 3 diplomáját fizetősen szerezte, ahol átrugdosták, mert segítette az egyetemet különféle dolgokkal. Persze neki volt vagy 30 nője már nekem meg csak 2. De mind a kettő rövid kapcs. volt.
2012. nov. 18. 09:45
 8/10 anonim ***** válasza:
Sztem ez egyáltalán nem számít. A tesóm kőműves, a volt barátom is szakmunkásba járt. És tényleg nem mindegyik bunkó, mint ahogy az emeberek többsége látja, de ez a sztereotípia sajnos..:)
2012. nov. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az írásod alapján értelmesnek látszol inkább az önbizalomhiányoddal káne megküzdened és nem a társadalmi státuszoddal.
2012. nov. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Rat Poison ***** válasza:
Bunkó lenne minden szakmunkás? Erről még nem hallottam. A szüleim, sőt, távolabbi felmenőim jelentős része is közéjük tartozik, és teljesen normális emberek ilyen téren. Akinél a melód zárja ki a közös párkapcsolatotokat, vagy eltartott, élősködő életmódra készül, vagy simán van eléggé ostoba ahhoz, hogy előítéletekből induljon ki.
2012. nov. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!