Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, mi legyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, mi legyen?

Figyelt kérdés
Barátommal alig 2 hónapja vagyunk együtt,de már kezdek belefáradni.Távkapcsolat,így csak hétvégén tudunk találkozni.Mindig én utazom,ő még egyszer nem volt nálam,mert azt mondja "nem engedik." Na,a lényeg,hogy osztálykiránduláson haverommal kicsit iszogattunk stb.,és hát úgy jött ki,hogy kivertem neki.Azóta csak rá gondolok,mert még régebben is szimpatizáltunk,és megint előjött ez az érzés..:(
2013. ápr. 13. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:
nem tudom miért nem tud ő menni hozzád de nem hiszem hogy azért mert nem engedik! ha már nem érzel semmit se a barátod iránt de a kirándulásos srác iránt igen akkor próbáld meg szerintem!
2013. ápr. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
valamit érzek felé,de ja.nem olyan,mint mikor az egész ismerkedős dolog kezdődött..:(
2013. ápr. 13. 12:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy szakíts a távkapcsolatoddal, és kezdj el ismerkedni a másik sráccal, vagy hagyd a másik srácot.
2013. ápr. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!