Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Szerintetek eszrevette a valtozas? Vagy van esely, hogy megint megtetszettem neki?

Figyelt kérdés
Van egy pasi, akinek bejottem ezelott 2 evvel. Nem jott ossze kozottunk a dolog. Kb 16 kg-ot felszedtem magamra(egeszsegugyi gondok miatt) es azt vettem eszre, hogy nez ugyan, de nem tul gyakran. Az iden pedig kemeny munkaval leadtam azt a felszaladt 16 kg pluszt, es azota ha lat mindig bamul.
2013. ápr. 13. 11:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Akinek kellesz annak plusz kg-val is kellesz,kitart melletted, ösztönöz, ha változtatni valód van, akinek meg csak egy eszköz vagy, az igy tesz mint ez a fazon. A döntés a tiéd mit kezdesz az illetővel.
2013. ápr. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!