Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtetszettem egy nagyon jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtetszettem egy nagyon jó pasinak, hogy küzdhetném le azt az érzést, hogy túl jó hozzám?

Figyelt kérdés
Nem is értem, miért pont én.. Szerintem ő bárkit megkaphatna, én pedig nem vagyok kifejezetten modell külsejű. Ezért nem is merem kimutatni, hogy érdekel.
2012. okt. 24. 16:53
 1/2 anonim ***** válasza:

én úgy küzdöttem le magamban, hogy az esélytelenek nyugalmával enyhén flegmán, enyhén közömbösen reagáltam le mindent, amit mond és amikor észre vettem, hogy érdeklem, felment bennem az adrenalin, talpraesett és beszédes lettem, sőt irányító jellemű, ő meg egy kis szende pasi. de mihelyst félelmet mutatok, hogy nem kellek neki, arra rekord sebességgel ráharap és olyankor rámegy a szexre. szóval csak a hűvösséggel tartható ilyennél, hogy tiszteletben tartson és ha tiszteletben tart, el kezd érezni. mi itt tartunk most, még mindig nem tudja, hogy nem vagyok annyi pontos, mint ő, de már velem tervez :)

annyi csak most, hogy ne mutasd ki az érzelmeidet, hogy oda-vissza vagy érte és a tenyeredből fog enni. legyen ő bizonytalan benned. és megkapod :)

2012. okt. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Kicsit bővebben le tudnád írni a szituációt?
2012. okt. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!