Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kivulallok velemenyere lennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivulallok velemenyere lennek kivancsi? Mi a velemenyetek? Csak kihasznalt? Vagy szeretett?

Figyelt kérdés
augusztus 29 diken beszelgettunk telon es megkerdezte h szeretnek e jarni vele en azt valaszoltam h o lenne az utolso fiu akivel jarnek mert vele sohasem szakitanek....ekkor meg nem is taliztunk ra ket hetre tali..minden jo volt miattam letette a cigit/piat kb 2 honapig minden rendben volt..aztan egyszer felmentem a fb jara s lattam h valami csajal beszelt akinek azt mondta h nem kizart h szakit velem s osszejon vele..nem emlitettem neki,egyszer itt volt nalam akkor mutattam meg h mit lattam,haragudtam ra o mondta csak viccelt..ja persze nemis akartam hozzaszolni mondta h szeret meg h nem akar elhagyni..annyit mondtam h tudom s egyszer csak ellokot az olebol az oleben ultem s felalt s indult haza en meg utana s megcsokoltam..minden jo volt megint..aztan a msngeren voltam s ra irt az egyik csaj kiderult h mindenap beszelnek..hat nem kicsit voltam feltekeny kivagtam a hisztit,masnap lattam h a csajnak mondta h mijen egy hiszteria vagyok az fajt a legjobban h miert nem mondta a szemembe? elmondtam neki bevalta h az vagyok de mondta h igy szeret megint minden tokeletes...aztan anyukam eltiltot tole..mert eszre vette h komolyodik a dolog napokig konyorogtem,sirtam neki h ne szakitsunk mert szakiani akart..nagy nehezen belement h maradjunk egyutt,voltam siznhazban taliztunk megigerte a szemembe h soha a budos eletbe nem hagy el..en tudtam h elfog hagyni nem tudom de ereztem aztan nehezen ra beszeltem anyamat h engedje(csak ugy mellekes nem vagyunk jo visszonyban)azt mondta csalodot bennem h nem altam ki az elsoperctol ez is benne volt a szakitasban +h en mindenbe belokotok..en tudom h szeretett,nah fojtsam szoval valentinapkor ujra lattam (akkor lattam utoljara)minden jo volt..csokoloztunk olelkeztunk nem ereztem rajta h valami baj lenne,megkelet volna beszelnunk szemelyesen akkor de o inkabb nem beszet a problemakrol magaban tartotta...ra ket napra emlitette h veglegesen visszaszokott a cigire ez engem bantot de nem mondtam h tegye le,mikor hivot telon halota h szomoru a hangom s tudta miert mondta h nem akarja h ebbe belebetegedjek...megint szakitani akart de nem engedtem(tudom hulyeseg volt..) az nap este megkertem h tegye le s jott a szokasos duma h o nem felel meg nekem..szinte minden vitank ebbol a temabol eredt.elegge onbizalom hianyos,ak szakitot nem erdekelte h konyorgtem es h osszetortem napokig csak sirtam magyarul lesetojta csakfujta h neki ez igy nem jo..istenem hanyszor sirtam neki atlefonba,hanyszor kertem h hadd legyunk ujra egyutt,meg most is bekonyezek :( en meg mindig nagyon szerettem,tudom h beszelget valakivel..viszaszeretnem kapni de mar nem mondom mert tudom h cska rontanam az eselyem..nagyon faj h ijen konyen tul tette magat rajtam hiszen annyi mindnet igert..mint pl h egyszer az eletben talalt egy lanyt aki mindennel jobban szereti s h ezt alkalmat nem fogja elszalasztani s kihasznalja h szeretem ..annyiszor mondta a szemembe h soha nem hagy eel..:( meg valentinapkor is:( ma irtam neki smst baratkent vissza se sirt megfogadtam h soha tobbet nem keresem

2013. ápr. 13. 12:54
 1/9 anonim ***** válasza:

se ékezet, se vessző, se mondat vége.


nagy valószínűséggel csak kihasznált.

2013. ápr. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
bocs kicsit beleolvastam, találtam pár vesszőt
2013. ápr. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy írtál neki is ilyen hosszan valamikor? Mert én simán el tudom képzelni, hogy azt gondolta, hogy egy ilyen helyesírású lány mégsem való hozzá :-D Viccet félretéve: ez van. Neki nem te kellettél, de addig is jó voltál neki arra... mert gondolom, hogy megfektetett nem is egyszer... te meg kis naív szerelmes nem láttad a fától az erdőt.
2013. ápr. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
NEM fektetett meg..
2013. ápr. 13. 13:21
 5/9 anonim ***** válasza:
A szerelem egy idő után elmúlik, és ha nem alakult ki a szeretet, ami életben tartaná a kapcsolatot, akkor vége. Nálatok nem volt meg.
2013. ápr. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kihasznalt, mert ki tudott, mivel futottal utana mint egy pincsi kutya.

Egy no ne alazza mar meg magat ennyire!


A helyesirast meg gyakorold, mert erettsegin ez igy bukta lesz.

2013. ápr. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Polipop ***** válasza:
Igen, valódi lábtörlő lehetsz a szemében. Sajnos még ha vonódott is hozzád, nagyon hamar eltűnt a lila köd, és találkozott valaki mással. Semmit se jelentesz neki. Nagyon sajnálom.
2013. ápr. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem irókkal. szerintem se akar már töled semmit. Ami volt az elmúlt . Lépj tovább, keress mást, előtted az élet
2013. ápr. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
kihasználás csak akkor van, ha lefekszetek. ez csak játszadozás volt. Rühellem az ilyen palikat.... -.-"
2013. ápr. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!