Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Direkt csinálja ezt a szomszéd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Direkt csinálja ezt a szomszéd srác? Fiúk, nektek mi lenne ezzel a szándékotok?

Figyelt kérdés
Kb egy hónapja költöztem be új lakásba, és van itt egy srác, aki felettem, egyedül lakik. 21-22 éves, és állítólag egyetemista. A lényeg, hogy állandóan lejárkál, becsönget, hogy tudok-e kölcsön adni neki, tudok-e segíteni stb, meg kérdezősködik, lejön csak azért, hogy nálam megy-e a TV, mert nála nem, de szerintem csak kamuzik. Mindig kitalál valami hülyeséget, tegnap kora reggel is becsöngetett, épp a fürdőből jöttem ki, csak egy bugyi volt rajtam, meg egy vékony, selyem köntös, majd mikor kinyitottam neki az ajtót, végig a mellemet bámulta. Most ez mi? Szóljak neki, hogy hagyjon, akar egyáltalán valamit szerintetek?
2013. ápr. 13. 14:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Neked tetszik?
2013. ápr. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ne legyél már agyoniskolázott!

Valószínű beléd esett,bár ha én előttem álltál volna bugyiban és köntösben akkor nem csak én álltam volna!

Úgy értsük,hogy neked nem jön be és ez zavar,hogy próbálkozik?

18F

2013. ápr. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Könnyü katát táncbavinni... :)
2013. ápr. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem csúnya, olyan átlagos. De elég hülyén próbálkozik, és ez zavar, ha egyáltalán ez nála valóban bepróbálkozásnak számít. Nem tudom elképzelni, hogy én bármit is karjak tőle...elég fura srác.
2013. ápr. 13. 14:44
 5/9 anonim ***** válasza:
És adsz neki pénzt?
2013. ápr. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Fogod magad azt behívod egy kávéra/teára, aztán eldöntöd hogy mit akarsz.. Ne legyél már szerencsétlen
2013. ápr. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a teás, kávés ötletet én is támogatom. hívd be, beszélgettek és kész. belehalni nem fogsz, legfeljebb bezsélgettek egyet maximum.
2013. ápr. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem is beszélgessetek egyet. legközelebb hívd be, aztán ha gáz a srác, utána nem nyitsz ajtót, nem vagy otthon és kész.:P
2013. ápr. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja, hívd be! Lehet, hogy az ágyban már sokkal jobb, mint a csajozásban. :D
2013. ápr. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!