Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szomszed szerelomuhelyben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szomszed szerelomuhelyben dolgozik egy hejes srac, akiert nagyon oda vagyok. A baj csak az hogy a koszonesnel tovabb meg nem jutottunk. Pedig nagyon oda vagyok erte. Meg a nevet sem tudom hogy legalabb megkeressem a face-en. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. nov. 12. 14:41
 1/5 Balázs25 ***** válasza:
100%
1.tanulj meg helyesen írni.
2012. nov. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jo, majd ha megtanultam perfect a magyar nyelvet!!! probald csak ki. nem tudom mi ota vagy magyar, en 19evet csak olaszul beszeltem, most ket es fel honapja tanulom magyarul. akkor dumalj vissza ha ennyi ido alatt teis ugy meg tanulsz olaszul, ahogyan en a magyarul!!! ja ez nincs magyar betu a billentyuzeten!!!!!
2012. nov. 12. 14:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Non capisco niente.
2012. nov. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
se non capisce colmilare il traduttore di Google.....
2012. nov. 12. 17:48
 5/5 A kérdező kommentje:
compilare*
2012. nov. 12. 17:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!