Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent? Nem válaszol az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent? Nem válaszol az sms-re.

Figyelt kérdés

Összevesztünk...kicsit talán el is távolodtunk az utóbbi 1-2 hétben. A veszekedésnél én is hibáztam...egymás fejéhez vágtunk olyan dolgokat, amik a másikat érzékenyen érinthette.


Írtam neki, egy puhatolózó sms-t, hogy hogy is állunk és hogy érzem. Meg egy invitálót is, hogy beszéljünk. De még nem válaszolt. Ha végleg leakarná zárni, csak írna annyit, hogy vége. Vagy most ezt mire véljem?


2013. ápr. 13. 15:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha annyit írna, hogy vége, akkor egy kretén. Hogy lehet már sms-ben szakítani?! Meg az is lehet, hogy még nem vette észre, vagy csak nagyon mérges, de majd lenyugszik. Légy pozitív!!
2013. ápr. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
miért sms-ezgetsz?egy ilyen helyzetben senki nem válaszolna rá.
2013. ápr. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!