Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom emós, de én nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom emós, de én nem vagyok az. Szeretjük egymást, és a szüleim is ismerik őt, de a legjobb barátnőimnek még nem is meséltem rólunk. Emiatt kicsit rosszul érzem magam. (többi lent)?

Figyelt kérdés

A barátom emós,én nem vagyok az.Csak szeretem a rock zenét,de a külsőm se az emós se a rocker stílushoz nem igazán hasonlít.


Van egy kis túlsúlyom,emiatt se hitték el a barátnőim azt,hogy ezelőtt már volt barátom.Vele csak három hétig jártunk,és tulajdonképpen azért szakítottunk,mert sértegetett...szóval szerintem nem is szeretett,mindegy,nem tudom.Őt be akartam mutatni,mert hát első fiúm,és ugye a legjobb barátnőknek ismerniük kell,csak aztán féltem,hogy a srác őket is piszkálni fogja.


Már egy hónapja járunk,de a legjobb barátnőimnek nem szóltam.Félek,hogy kritizálni fogják őt.Pedig attól,hogy emós,még teljesen rendben van,meg minden.Meg most már nem is tudom,hogy mondjam el nekik,hogy már egy hónapja járunk...szóval félek már attól is,hogy haragudni fognak rám.Segítsetek!Ti mit tennétek?



2013. ápr. 13. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Megmondanám hogy van pasim, aztán ha szeretnék téged elfogadják, vagy a nem tetszésüket nem nyilvánítják ki
2013. ápr. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha nem értenek meg/ ha nem fogadják el nem is igazi barátok. Én mindig azt mondom "neked kell tetsszen nem nekem" Ha meg kicsit piszkálódnak az meg természetes :) Irigyek vagy egyszerűen csak baráti célból kis poénkodásból.
2013. ápr. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

ha emiatt piszkálni fognak, hidd el, csak irigykednek.

Velem pl az egyik nem is nagyon akart beszélni, miután megtudta/meglátta, hogy milyen jóképű és rendes barátom van.

De hát nem érdekel,és téged se érdekeljen, mit gondolnak. Max a szüleid véleményét hallgasd meg, aztán a kétszínű barátokat sz@rd le magasról, a te életed, azzal éled akivel te szeretnéd.

2013. ápr. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Van egy kis túlsúlyom,emiatt se hitték el a barátnőim azt,hogy ezelőtt már volt barátom."

Ne már! Nem akarok látatlanban ítélkezni, de elég sorozatokon nevelkedett, sorozatp*csa szaga van ennek. Nagyon sok KÖVÉR(nem kicsi túlsúllyal rendelkező) lányt is megtalál a szerelem, évekig boldogok együtt. A BARÁTNŐID, akik elvileg(!) a legjobban ismerik az értékeidet, és hogy mennyire csodálatos vagy, nem hiszik el, hogy kellettél egy pasinak?

(félreértés ne essék, ha valaki gyáva mondjuk, és nem mer a pasikkal beszélni, még az értékek ellenére is mondhatja a barát, hogy na, nem tudom, mi történt, hogy megnyíltál valakinek...de ilyenek miatt, hogy túlsúly? nevetségesek)


Én hagynám az ilyeneket... :( Vagy ha fontosak, mutasd be a pasit, de ha kritizálni fogják, ne adj a véleményükre.

2013. ápr. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szerintem elmondhatod nekik. Ha tényleg jó barátnők akkor nem fognak kritizálni se téged és se a barátodat. Csak akkor ha féltékenyek.

Őszintén én is egyszer szeretnék egy emo barátot. De lehet, hogy ez marad csak álom.

2013. ápr. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!