Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 28 éves pasinak és egy 16...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 28 éves pasinak és egy 16 éves lánynak lehet közös jövője?

Figyelt kérdés
Lehet hosszútávú a kapcsolatuk? (közös érdeklődési kör és ezesetben az eltérő életszakasz sem olyan vészes mert a 27éves pasi is tanul,vagyis 2.egyetemet végez éppen )

2013. ápr. 13. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2013. ápr. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%

mikor 12.-es voltam akkor az osztályunkba került egy lány (17 évesek voltunk). a lány pár hónap után arról kezdett mesélni, hogy a párja közel 40 éves és, hogy van egy tőle fiatalabb lánya a férfinak. ez volt 4 éve. facebookon fenn van ez a lány, kezében a pár hónapos kisfia, és a kedvese az az idős férfi. Látod lehet jövőjük.

Ennél van meredekebb is.

1 évvel ezelőtt volt évfolyamtársam 19 éves volt és hozzá ment egy 50 éves emberhez. most van egy fél éves kislányuk Kamilla

Ha nem találkozom ezekkel az esetekkel hidd el én sem hinnék az ilyen kapcsolatokban, ahol az egyik fél még szinte gyerek.

2013. ápr. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A férfi egy szerencsétlen,de attól még lehet..
2013. ápr. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet, de nehezen. Kevés esélyetek van(sajnálom), de nem 0%, tehát ha meg akarjátok próbálni, akkor tegyétek.
2013. ápr. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az nagyon sok, nem tudom de nekem az eléggé gyerek lenne még a 18 éves is túl fiatal.
2013. ápr. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem. Előbb-utóbb biztos szétcsúsznátok. Pl: amikor 18 leszel, ő már 30.
2013. ápr. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
úgy 0,0001% nyi esély van rá.
2013. ápr. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
két év múlva kezdhetitek a közös jövőt :D
2013. ápr. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem. De ez már tegnap is volt...
2013. ápr. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!