Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Két hosszú év alatt miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki a tömegből kérdése:

Két hosszú év alatt miért nem tudtam elfelejti?

Figyelt kérdés
Két éve már hogy nem láttam mégsem, mégsem még mindég amikor látok valamit az utcán vagy festek vagy éppen zenét hallgatok mindég eszembe jut. Nem tudok róla semmit hogy tovább lépett-e. De nekem azóta nem volt kapcsolatom, ami nagyon furcsa előtte soha nem volt olyan hogy egyedül lettem volna, mindég volt valakim. Most, mintha megvakultam volna nem nem látom a többi embert.

2013. ápr. 13. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Fogadni merek, hogy ő volt az első szerelmed.
2013. ápr. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nagyon furcsa előtte soha nem volt olyan hogy egyedül lettem volna,
2013. ápr. 13. 20:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Háh nálam ez van, Ő volt az első igazi szerelmem és már most 1 éve hogy odamentem hozzá de persze nemjöttünk össze és csak úgy otthagyott a fenébe .. Még facebookról is törölt, rá félévre meg visszajelölt pont mikor már elfelejtettem és most már megint nemtudom elfelejteni..
2013. ápr. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
jah és 16/F
2013. ápr. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!