Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Addigra késő, mit tehetek most?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Addigra késő, mit tehetek most?

Figyelt kérdés

Vannak, olyan válaszolók, akik azt mondják a duci lányoknak, hogy fogyjanak le és meg van oldva. Ezzel csak az a baj, hogy tudjátok ez nem olyan könnyű!!! Én most vagyok szerelmes és mire elérem az "ideális" súlyt addigra baromira késő lesz!!!! Na erre mit mondanak az okosak?!?! Tanácsok?

Előre is mondom, hogy olyan a hangvétele, de nem bántónak szánom a kérdést.



2013. ápr. 13. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Akinek kellesz és szeret-kivárja, aki nem az mehet a levesbe. Ennyi:D
2013. ápr. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A szerelmed megérti. Magadnak nem tetszel akkor fogyjál le, kit érdekel, hogy mikorra következik be. Aztán vékony leszel és nem kell itt nyavalyogni.
2013. ápr. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy túl késő. Ha igazán elszánt vagy és van akaraterőd, le fogsz fogyni és eléred a célodat. Ez csak egy újabb kifogás.
2013. ápr. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fogadd el olyannak magad,amilyen vagy.
2013. ápr. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha valakinek tetszel, akkor néhány pluszkilóval is tetszel. Ne azért tetsszél valakinek, mert vékony vagy és sokat fogytál, hanem azért, aki valójában vagy!


Akkor kell lefogyni, ha te rosszul érzed magad a bőrödben, ehhez viszont, sosincs késő! :)

2013. ápr. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem kifogás, rajta vagyok az ügyön. És ahoz, hogy várjon rám, ahoz ismernie kellene, de ahoz meg ismerkedni kell ez pedig még nem történt meg.
2013. ápr. 13. 21:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor ismerkedj, vesztenivalód nincs!! Hidd el, nem minden a külső, sőt: lehet valaki modellalkat, dögös meg anyámtyúkja, ha belülről egy marék homok többet ér nála! Növessz egy kis önbizalmat, ne légy kishitű, te se vagy kevesebb másoknál. :)
2013. ápr. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Ne legyél ilyen kis nyafka! Ne válaszokat írogass hanem inkább kezdj el dolgozni magadon! Most már itt a jó idő menj el biciklizni ( mellékesen én is eléggé duci voltam, de a biciklizés segít kordában tartani a súlyokat, kilókat). Formálja a feneket és az izmokat.
2013. ápr. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!