Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 év eltelt de én még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 év eltelt de én még mindig szeretem mert képtelen vagyok mást tenni. Szeretem mert mást nem tehetek de még mindig nem léptem, inkább soha ne tudjam meg mitmondana mint hogy nemet mondjonn abba bele halnék, ez normális?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok és 15 éve csak egy valakit szeretek de nem lépek s nem azért mert félek bármit tenni hanem mert én belehalnék a tudatba hogy nem kellek neki.Soha senki más nem kellett de mért nem vettte észre hogy szereten,mert mondani nem mondom de azért észre vehető.Nekem ő kell senki más!
2013. márc. 15. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez a sztori kb olyan mint az egyszerű skót története: A skót fel alá járkál a házban és azt ismételgeti hogy Istenem ad hogy nyerjek a lottón, ad hogy nyerjek a lottón. Így telnek a hosszú percek majd Isten leszól a skótnak: Oké!! De legalább vegyél egy szelvényt. Ha elég értelmes vagy letudod venni hogy mire akarok kilyukadni.
2013. márc. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen le esett mire gondoltál de le írtam hogy nem azért nem kérdezem mert félek hanem nem tudnám elviselni ha azt mondja ne szeresen.Soha senki más nem volt és nem is lesz.Persze nem vagyok szűz mert voltak durva estéim na de ez most mindegy szóval értitek nem???
2013. márc. 15. 21:35
 3/6 anonim ***** válasza:

nem mai csirke vagyok, de még eddig ilyennel nem találkoztam bocs

ezt bevetted a fejedbe, aminek így nézve semmi értelme,

ezek szerint így fogsz élni, ha Neked így jó, nekem mindegy, de nem tartom normálisnak

2013. márc. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én vagyok túl fáradt, vagy azt írtad 25 éves vagy és 15 éve szeretsz egy valakit, azaz 10 éves korod óta?
2013. márc. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen gyerekk kori szerelemként kezdődőtt de most már nagyon erősen kötödök höozzá képtelen vagyok elengedni a menyország lenne vele lenni
2013. márc. 15. 21:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem, ez nem normális. Kivéve, ha az egész életedet ezzel a kínlódással kívánod leélni, mert akkor rendben van. Ellenkező esetben egyszer csak azt veszed majd észre, hogy elment melletted az élet, amíg te vki olyan után ácsingóztál, akinek nem kellettél. Vagy még az is lehet, hogy kellettél volna, csak sosem volt bátorságod kideríteni.
2013. márc. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!