Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy jóval idősebb nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy jóval idősebb nővel összeállni csak szexre?

Figyelt kérdés

Én 18 ő 33 éves.

A lényeg csak röviden,hogy ismerjük már egymás régebbről csak mostanság összefutunk a kávézóban mivel gyakorlatilag ott dolgozik.Elég sűrűn leül mellém "szabadidejében"!Én meg olyankor nem bírok magammal állandóan a mellét bámulom a seggét mikor elmegy...Szóval kívánatos a nő.Ma meg zárásként csatlakozott hozzám és érthetően próbálta a tudatomba adni,hogy ő szabad préda...

Most ebből azt szűrtem le,hogy én kellek neki? Ami részemről csak testi érzelmek lehetnek.Szívesen megdugnám!

De nem vagyok elég tökös gyerek ahhoz,hogy Ő hozzá csak úgy oda álljak,hogy na gyere és intézz el....

Önértékelési zavaraim is vannak,hogy mivel a kispajkos csak 16 cm...Azért ilyen mérettel még sem lehetek alfahím az ő szemébe..

De megpróbálási drukk van bennem,és rajta kapva az alkalmon belevágnátok ti férfiak?

Mert tényleg jó lenne vele.

Ja és persze mindenek előtt természetesen még szűz is vagyok!


2013. ápr. 13. 21:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Csak egyszerűen hívd el valahová. De ha nincs benne, akkor se add fel, előbb-utóbb beadja a derekát és szájra veszi még a kispajtást.:D
2013. ápr. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Most az igazán jól esne tőle!

Jó lenne kapni egy sms-t,hogy "na gyere át" :)

2013. ápr. 13. 21:18
 3/15 anonim ***** válasza:
ne izgulj, ha ő szabad, akkor mit vacillálsz, amúgy a 16 cm jó, ne legyen benned drukk, ő fogja tudni, ha izgulsz mivel kezdjen, utána oldottabb leszel N
2013. ápr. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
üldjek egyet? Ezen ne muljon ha jolesik... segithetnél átrendezni a hálószobámat :) Lesz sör is ;)
2013. ápr. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 intrepid ***** válasza:
"Önértékelési zavaraim is vannak" - majd azután mondjad ezt, ha a karjaidban dorombol a kiscica. Ágyban, szex után, még a kripli is az élet császárának érzi magát.
2013. ápr. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Az anyám úristenit!!!

Címet,telefonszámot kérek de k*rva gyorsan!:)

2013. ápr. 13. 21:21
 7/15 A kérdező kommentje:

Intrepid!


STJ?HSJ?

2013. ápr. 13. 21:22
 8/15 anonim ***** válasza:

# 2

Ez már alapból vesztes hozzáállás. Sose várj arra, hogy a nő lépjen. Ha kell szerezd meg...és a lehető leggyorsabban, amíg valaki nem lép előtted.

2013. ápr. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Rosszul állsz a dologhoz. A nőt neked kell elintézni, nem pedig fordítva. Hidd el, ha te írnál neki egy sms-t, hogy "Átmegyek hozzád, megnézünk egy jó filmet. Mit szólsz? Ma, vagy holnap este 9 jó Neked? :)", már nyert ügyed van. Onnantól kezdve pedig ha kettesben vagytok, megvan a csók, a többi jön magától. ;) Ne szúrd el, ritka az ilyen lehetőség a férfinak és egy ilyen nő lehet a legjobb tanárod, hogy alfahím legyél! A 16 centi pedig a 12-13 centis átlag felett van jóval.
2013. ápr. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ja, azt elfelejtettem, hogy valami finom szeszt (bor, pezsi) azért vigyél. ;)
2013. ápr. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!