Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok. Nektek többnyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok. Nektek többnyire milyen testalkatú pasik jönnek be? Sportos, kigyúrt, enyhén kigyúrt, mackós, vékony, kicsit pocakos?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 13. 21:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%
Nem egyszerűbb ha leirod neked milyen van?:D
2013. ápr. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Te vagy a testszagú, dagadt fiú a hátsópadsorból igaz?
2013. ápr. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

ma 21:45


Nem magam miatt kérdezem,úgy általánoságban érdekel.


ma 21:48


Buktad a dolgot,sportos testalkatom van,enyhén kigyúrt,csak gondolkodom hogy kicsit joban bele kellene húznom és nagyobb izmokra hajtani.Azért tettem fel a kérdést mert sok nőnek nem jön be a kigyúrt pasi.Kíváncsi vagyok.Amúgy ha nő vagy meglátná lehet egyből nedves lenne a punid..amúgy nem vagyok büdös,napi 2-szer fürdök és Hugo Boss-t használok parfümnek.

2013. ápr. 13. 21:54
 4/14 anonim ***** válasza:
Akkor a náci szimpatizáns vagy, hogy Húgo Boszzt használsz?
2013. ápr. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán NE legyen kigyúrt (szerintem undorító), se vészesen túlsúlyos. Ezeken kívül nincs különösebb elvárásom.
2013. ápr. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a sportos, nem kigyúrt pasik jönnek be. 22N
2013. ápr. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én enyhén kigyúrt vagyok. Korosztályomhoz képest azért eléggé :D. És szeretik a lányok fogdosni a bicepszem xD, de azt is mondják, hogy ennél nem kell több. Szóval szerintem a közepesen kigyúrt a király.
2013. ápr. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

ma 21:57



Persze nyilván,aki német dolgot vesz az egyből az egytől egyig nem?:D

2013. ápr. 13. 22:06
 9/14 anonim ***** válasza:
Az Hugo boss király, különben "Ügó bossz"...
2013. ápr. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Jólvan kisfiam, látom te az alapján határozod meg magad, hogy milyen parfümmel fújod magad. Biztos nagyon értelmes fiatalember vagy, hasonlóan intelligens lányt biztosan találsz majd, aki majd "erre nedvesedik".


Pff, röhejes.

2013. ápr. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!