Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fürdés után beszoktátok kenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fürdés után beszoktátok kenni a péniszeteket testápolóval?

Figyelt kérdés
már mint hogy ez kell ? az jó ha kenem ? és maszturbáláshoz szoktatok használni testápolót ?

2013. ápr. 14. 01:09
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
roszz hatása nincs ha nem irritativ neki... maszturbáláshoz nem testápoló kell hanem egy nő...
2013. ápr. 14. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Oszt mé' kéne nő a maszturbáláshoz?
2013. ápr. 14. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
igen ezt amúgy én se értem... xd jó tudom ara gondol hogy ne maszturbálj(ak) hanem keress(ek) egy csajt. de nekem van barátnőm de attól független szoktam maszturbálni és szerintem ezzel nem vagyok egyedül.
2013. ápr. 14. 01:43
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
Mi a jó büdös fitty fenéért kenném be? Nem is hallottam még olyanról aki kenceficéli a farkát.
2013. ápr. 14. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én azon már túl vagyok. Most hajlakkal próbálkozom, de nem sok sikerrel. Úgy látszik más örömök után kell néznem.
2013. ápr. 14. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Inkább shea vajjal kenegesd - a legkiválóbb természetes bőrápoló.

Sok testápolóban kétes összetevők vannak.

2013. ápr. 14. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"maszturbáláshoz nem testápoló kell hanem egy nő" - dugáshoz-szopáshoz kell nő (bár vannak olyanok akik pasival is beérik)


maszturbáláshoz elég egy kéz is

2013. ápr. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem jó bekenni, hosszú távon árthat neki. Allergiát kaphatsz.
2013. ápr. 15. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#5 kÖRÖMlakk? (értitek.. öröm!)
2013. ápr. 15. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sírok :'DD
2013. ápr. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!