Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mennyire baj, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire baj, ha egy "jó pasi" lógós, elméretezett cuccokban járkál? Igénytelen?

Figyelt kérdés

Régen kövér voltam,aztán elkezdtem intenzíven sportolni.Az alakom nagyon gyorsan változik,mert a karom/vállam/mellkasom szélesebb ; a hasam,derekam,fenekem,combom meg vékonyabb lesz.Plusz még növök is.

Ennek következtében a megvett pólók elég hamar felül szűkek,alul bővek lesznek,a gatyák meg csak lógnak a fenekemen:D Sajnos 2 hónapja frissítettük a ruhatárat,azóta minden cuccomat kifogytam,de egyenlőre nem tudunk újakat venni..nem vet fel a pénz.

Szóval titeket zavar,ha egy amúgy helyesnek mondott,magas,sportos alkatú pasi ilyen cuccokban jár?

17/F


2013. ápr. 14. 08:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, az arcát nézem, a szemeit, nem a ruhàit, én se hordom mindig a legszebb ruhákat
2013. ápr. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Ez csak annak a bizonyítéka, hogy sokkal jobb alkatod lett. tudod, előtte utána.
2013. ápr. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem ruha teszi az embert!:D es ezt igy is gondolom!
2013. ápr. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!