Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Nektek milyen a "pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Nektek milyen a "pasi gyengétek"?

Figyelt kérdés

Nekem a katonák nagyon és kicsit a dokik..:D

Nektek milyen az ideáltok és a gyengétek?:)


2013. ápr. 14. 14:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
23%
Katona és a doki hmmm nekik már van pénzük is mi?
2013. ápr. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
46%
focistáák <3 :)
2013. ápr. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
nekem így szakma szerint nincs, de nagyon imádom a borostás pasikat illetve megőrülök a köldök alatti kis szőrcsíkért :D
2013. ápr. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
90%

sötét szem, sötét haj, nagyobb testalkat (de nem a mackós:)), határozott megjelenés, mocskosan szexuális kisugárzás és ne kegyelmezzen az ágyban :D ha csak az ösztönös testi vágyaim vezérelnek, ez a gyengém. ha ennél értelmesebb dologra is el tudnám viselni, akkor nem árt, ha intelligens és meg tud nevettetni.

egyébként pedig kevésbé számít, hogy milyen típus, mi a foglalkozása, ha egy húron tudunk pendülni és kiegészítjük egymást :)

23/l

2013. ápr. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Nonfiguratív ***** válasza:

kopasz vagy 2-3mm-es hajú pasik :)

illetve egy kis borostával párosítva

2013. ápr. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Zenészek. :))
2013. ápr. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Jaj a köldök alatti szőrcsíkért én is odáig vagyok:)

Miért is vagyok felszínes?


Itt most nem arról van szó, hogy gazdag vagy ilyesmi.. Hanem ha katona, akkor keményebb, tanul fegyelmet, jókat tud bulizni, és van egy fajta kisugárzásuk, ami nekem bejön. A dokik meg.. Kiskoromban sokat kísértem aput a kórházba és a doktorbácsik(xD) mindig aranyosak voltak velem, és ez úgy megmaradt bennem...

Ennyit a felszínességről, drága negatív emberke:)


Csak annyit kérdeztem amúgy, és még mindig csak annyi a kérdés, hogy nektek csajoknak milyen pasik jönnek be? Milyen az ideál, külső-belső, akár szakma alapján is..:)

2013. ápr. 14. 15:11
 8/23 anonim ***** válasza:

borosta:)

de leginkabb a baratomat szeretem:)

2013. ápr. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ahoz katonának lennie az embernek hogy azt tudhassa mint egy katona sztem.
2013. ápr. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Jó persze.. De nekem a katonák akkor is nagyon bejönnek:)
2013. ápr. 14. 15:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!