Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hallottátok már, h.2060-RE...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallottátok már, h.2060-RE elfog fogyni a férfiak száma, és a nők veszekedni fognak a pasikért, mert kevesebben vannak?

Figyelt kérdés

az a lényeg, h. tudósok kiszámolták, h. 2060-ra annyira kevesen lesznek a férfiak, mivel elszaporodtak a női genetikák, (több nő van, és lessz)

h. 2060-ban majd egy csomó nő maga, marad, pár nélkül(férfi pár nélkül) mert nem lessz számszerűen az aki a párja lehetne?

TE KIVEL ÉLNÉL, EGYEDÜLLENNÉL VAGY ÁTVÁÁLTANÁL LEZBIVÉ?



ÉN:inkább kitartok a párom mellett, és nem engedem el!!♥


2009. szept. 23. 18:17
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
jah le lehet hurrogni, meg ilyenek, de a neten olvastam, szernitme hülyeség, de mivan ha nem?
2009. szept. 23. 18:18
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
ja , én is hallottam még a bumerángba, de jó lesz majd akkor nekünk:D:D:D:D
2009. szept. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Én már addigra nem fogok élni, vagy nagyon-nagyon vén leszek. :)
2009. szept. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

jah légyszi írjátok korotok, nemetek, és h. te mit csinálnál?

PLS:-)

2009. szept. 23. 18:21
 5/29 anonim ***** válasza:
96%
Kár, hogy már 69 éves leszek akkor. Habár ha olyan kevés férfi lesz, lehet akkor bevállalnak még a 20 évesek is. :D
2009. szept. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
90%
Hibernálnám magam és 2060-ban szeretném, hogy kiolvasszanak.
2009. szept. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
30%
Baromság.
2009. szept. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

sztem ilyen nemlesz:D deha lesz is, énmár rég férjezett leszek, unokákkal, úgyhogy nemkell ettől tartanom.

24L

2009. szept. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem fognak elfogyni, pláne nem ilyen hamar. Egyenlőre ott tartunk, hogy ugyanannyi nő születik a világban mint férfi, csak éppen a férfiak hamarabb halnak meg.

Pláne azokután nem fognak elfogyni, hogy az ember már megválaszthatja a gyermeke nemét.

Nem kell mindent elhinni amit a neten olvasol. A H1N1-ből is így lett tömeghisztéria.

2009. szept. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

utolsó válaszoló(h1n1-es) én ezzel tisztában vagyok, de eg teljesen ártalmatlan feltevést írtam ki!!!!!!

nem volt muszáj válaszolnod sem, csak játszadozzatok egy kicsit a gondolattal mi lenne ha ...stb....:-)jah am én bizti nem oltom be magam, mert ez is csak egy hülyeség, pénzszerzési baromság, még azt sem biztos, h. hat ellenne, ennek ellenére 2 hét és lehet oltattni!!! de még nem is bizti h. jó ellene, nah ez is ilyen!!

pff erre gondoltatok?

2009. szept. 23. 18:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!