Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hallottátok már, h.2060-RE...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallottátok már, h.2060-RE elfog fogyni a férfiak száma, és a nők veszekedni fognak a pasikért, mert kevesebben vannak?

Figyelt kérdés

az a lényeg, h. tudósok kiszámolták, h. 2060-ra annyira kevesen lesznek a férfiak, mivel elszaporodtak a női genetikák, (több nő van, és lessz)

h. 2060-ban majd egy csomó nő maga, marad, pár nélkül(férfi pár nélkül) mert nem lessz számszerűen az aki a párja lehetne?

TE KIVEL ÉLNÉL, EGYEDÜLLENNÉL VAGY ÁTVÁÁLTANÁL LEZBIVÉ?



ÉN:inkább kitartok a párom mellett, és nem engedem el!!♥


2009. szept. 23. 18:17
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
ez kb annyi mint 2000 ben világvége:)
2009. szept. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
96%

első vok:D

ha megérném akkor minden órában más lánnyal lennék:D:D:D

17f

2009. szept. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
18:28-as vagyok. Nem tudom mit kellett a válaszomon felháborodni. Csupán tájékoztató és szemléltető jellegű üzenet volt. Semmi sértőt nem írtam benne és nem is akartam. A kérdésedre válaszoltam. Ennyi.
2009. szept. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

Tudom h, hót hülye kérdés, kérlek ne ezen rágódjatok mán!!!

CSAK FELTÉTELEZÉS, NEM FOGJÁTOK FEL?

áhhh hihhhetelen:-)

a többieknek kösz a válaszokat:P

2009. szept. 23. 18:41
 15/29 A kérdező kommentje:
ok köszi bocsi
2009. szept. 23. 18:41
 16/29 kolosszus22 ***** válasza:
100%

Nos, ez így ebben a formában nem igaz, de van benne valami. Ami tény: Magyarországon több nő él, mint férfi és Nyugat-Európában is, ezenkívül megfigyelték, hogy hazánkban is egyre több lány születik, míg egyre kevesebb fiú. Tehát ha nem is rohamosan, de kezd átbillenni a mérleg. A természet azért próbálja kiegyenlíteni az arányokat. Ismét egy érdekes tény: A II. világháború után, amikor rengeteg férfi vesztette életét, a rá következő években szinte csak fiúk születtek nagy részt Kb. 70-80%os arányban!

22/F

2009. szept. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

ok én ezt értem! de te mit tennél?

amúgymeg bízzunk mindent arra a ki odafent van, ebben nagy igazság van! mi nem tudhatunk semmi, majd csak azután állíthatunk, miutá nmegtörtént, de lehet, még akkor sem

köszi a válaszokat!!!:-)

2009. szept. 23. 18:50
 18/29 kolosszus22 ***** válasza:
31%
Mit tennék? Nem hinném, hogy ez ellen lehetne tenni bármit is!
2009. szept. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 kolosszus22 ***** válasza:
86%
Előző vagyok! Amellett férfi vagyok, tehát nekem max több nő jut!:D
2009. szept. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
87%
Na akkor most nézzünk egy kis általános iskolai biológiát. Mint tudjuk a kromoszómák határozzák meg, hogy férfiak vagy nők leszünk. A petesejt és hím ivarsejt egyaránt egyszeres kromoszóma szerelvénnyel rendelkezik. A petesejt kromoszómája x, míg a spermiumé y vagy x kromoszóma. Ha a kromoszómák xx akkor nő születik ha xy akkor férfi. A spermiumokban ugyanannyi az x kromoszóma mint az y, így tehát annak az eséje, hogy fiú vagy lány születik nagyjából 50-50%. Én kb ezért nem hiszek ebben az elméletben. Cáfoljatok meg, ha van jobb érv.
2009. szept. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!