Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk miért csinálják ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk miért csinálják ezt?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, komoly kapcsolatom még nem volt. A probléma az hogy nem tudok megbízni bennük, és ezt az érzést az is erősíti hogy ha pl egy szórakozó helyen megismerkedek valakivel, aki olyan jelzéseket ad, hogy azt gondolom nincs barátnője, de a biztonság kedvéért rákérdezek mire közli velem hogy van neki. De akkor miért csinálják ezt? Vagy komolyan gond nélkül megcsalnák a barátnőjüket? (Tisztelet a kivételnek)

2013. ápr. 14. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
evolúció!!! ajj, hogy ezt miért nem lehet tanítani az iskolában?! :/ a férfiak ősidők óta erre vannak programozva...minél több bibét beporozni. idővel a társadalmi berendezkedésünk elvárta a monogám életmódot, elsősorban az öröklés tisztasága miatt, de attól még tudat alatt még mindig ugyanazok az ősi ösztönök uralkodnak a legeslegmélyebb mélységben.
2013. ápr. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden fiú ilyen! Nekem volt egy elég komoly 3 éves kapcsolatom egy lánnyal, akivel kb 1 hónapja lett vége. Hiányzik nagyon, de nem tudok ellene mit tenni. A lényeg az, hogy nekem egy lány sem arra kell hogy megdugjam, vagy kihasználjam.. Én mindig csak komolyra tervezek, ha a lánynak nem ez a szándéka akkor már bele sem kezdek
2013. ápr. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ha te szórakozóhelyen ismerkedsz, ne csodálkozz ha szórakoznak veled. Ott komoly kapcsolatra kevés az esély, persze nem lehetetlen.
2013. ápr. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 baba97 :) válasza:
vannak a rendes fiúk és a nemrendesek :) manapság úgylátszik az a "menő" ha minnél több csajt cserkésznek be a barátnőjük háta mögött és nekem ne mondja senki hogy mert az alkohol nem! Nemlehet mindent arra fogni amúgyis nem azért kell szórakozni járni hogy leigyuk magunkat én alkohol nélkül is kifejezetten jól tudom érezni magam és a másik fele meg az hogy ezért van annyi fiatal cukorbeteg is (nemmintha én nemlennék az hiszen csak 16 vagyok énis voltam részeg de hála istennek nyáron kitomboltam magam és eddig tartott) ugyhogy a fiúknál most ez a trendi ezekszerint ami persze sajnálatos ismerkedj máshol :)
2013. ápr. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Meg akar róla győződni, hogy tényleg kell neked. Akkor vesszen el a bizalmad bennü(n)k, ha már jártok, de ő más lánnyal akar ismerkedni és nem csak beszélgetni...
2013. ápr. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért szórakozóhelyen akarsz komoly kapcsolatot kezdeni?
2013. ápr. 15. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!