Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elmondanátok a helyemben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmondanátok a helyemben, mit éreztek?

Figyelt kérdés

Beleestem egy nős pasiba. (Lécci olvassatok végig, mielőtt elkezdenétek prédikálni, köszi.)

Tudom jól, hogy ez tiltott terület, és nem is akarom megbántani a családját.

A pasiról tudom, hogy szimpatizál velem, de elég rendesnek tűnik (vagy én nem tetszem neki eléggé), mert nem lépett felém semmit. Pedig látom rajta, hogy nem vette rossz néven, hogy tetszik nekem (sosem mondtam, de ha nem hülye, láthatja, mi a szitu).

De most ott vagyok, hogy kezdek teljesen beleesni, és rettentő rossz, hogy ezt titokban kell tartanom. (1x voltam már így, mással, , és majdnem belepusztultam, hogy nem vallhatom be, mit érzek.)

Igazából, amitől elginkább tartok, hogy megmosolyogna, vagy elküldene a búsba (persze nem bunkón) és ezeket is megérteném.

De így sose fogom megtudni, hogy a részéről mi van. És ha igazából csak látszat az egész kapcsolata, és pl. a gyerekek miatt vannak együtt?

Akkor meg elszalasztanám a legjobb pasit, akit ismerek, csak gyávaságból...

Mit csináljak?


2013. ápr. 14. 19:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem.

Menekülnék.A lehető legmesszebb a tagtól.

2013. ápr. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ne légy önző, és ne tedd tönkre egy család életét. Már eleve nem kellett volna ilyen szemmel nézni rá, de mint írod még most is csak "kezdesz beleesni". Szóval hagyd amíg nem lesz nehezebb.

Esetleg gondolj bele a fordított helyzetbe. Mit szólnál ha majd a te férjedet csábítaná el valaki, vagy ha apukádat szakította volna el valaki a családodtól.

Gondolkodjál!

2013. ápr. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

igazad van Balazs123stb. de az zavart meg, hogy láttam rajta, vevő az érdeklődésemre

ebből gondoltam, hogy talán a szupercsalád csak látszat

2013. ápr. 14. 19:56
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyenesen beszélj az adott személlyel és kérj tőle nyilt őszinteséget. Én ennyit tennék a helyedben.
2013. ápr. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha családja van, nem hinném, hogy miattad otthagyná. Max kalandozgatna egy kicsit. De ha mégis, nem félnél, hogy téged is otthagy?
2013. ápr. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
4-es, félek
2013. ápr. 14. 19:58
 7/10 A kérdező kommentje:

PT, szerintem se hagyná ott. hát, igen, velem se maradna biztosan örökké

de amikor ez ember elborult, akkor ez kicsiségnek tűnik

2013. ápr. 14. 19:59
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megsérteni, de egy pasi, akinek családja van és egy nővel van sok-sok éve, nyilván örül ha bárki más érdeklődést mutat iránta. Ha nagyon nyomulsz, valószínű, hogy le is tudnád fektetni. De erre bármelyik nő képes.
2013. ápr. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ahhoz végül is szerintem jogod van, hogy kulturált formában elé tárd az érzéseidet. Ha elutasít, akkor az még a viszonylag egyszerűbb eset lesz, ha nem, az lesz a bonyolultabb. Lehet, hogy egyszerűen csak imponál neki, hogy tetszik valakinek (főleg ha te vagy a fiatalabb), vagy csak kalandot keres, és egyszer félrelépne. De az is előfordulhat, hogy tényleg rossz a házassága, csak hát ahol család van, ott nem könnyű dönteni. Ahol válás van, ott a gyerekek sínylik meg leginkább az egészet. Akár finoman közölheted is vele, hogy tetszik neked, de szerintem jobb megoldás lenne, ha keresnél valaki olyat, akinek nincs családja. Tudom, könnyű ezt mondani, de talán neked sem okozna ennyit görcsöt.
2013. ápr. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek igaza van, elég bolond vagyok. :) :(
2013. ápr. 15. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!