Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » éreztétek már, hogy elmondanát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

éreztétek már, hogy elmondanátok egy srácnak v lánynak mit éreztek iránta mégha nem is szabadna?

Figyelt kérdés
2010. jún. 7. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Most arra gondolsz , hogy van valakije?

Engem nem érdekelt, én elmondtam , úgy , hogy volt barátnője..:)..

Aztán szakítottak.. ő is elmondta h-h érez.. és összejöttünk..

Szerintem semmi rossz nincs abban, hogy elmondod az érzéseid.. akár fiú vagy.. akár lány...:)

2010. jún. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az már nem érzés hanem tett
2010. jún. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint egy lány ne valljon szerelmet egy fiúnak. Ez a fiúk dolga.
2010. jún. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor mit csináljon?..

Üljön és várjon a félénk fiúra aki talán tesz vmit annak érdekében h összejöjjenek?

Sok fiú írja, hogy nem tudom h a lány mit érez irántam, hogy kérdezzem meg, mit tegyek?

Akkor olyan nagy baj ha egy lány azt mondja h : tetszel nekem?

Szerintem nem .. de nem is érdekel.. nekem nem volt hátrány:)

És még 1.. az előtt, hogy megteszek valamit.. érzem, hogy meg kell tennem.. még akkor is , ha nem lenne szabad..

( első voltam )

2010. jún. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm,igen sokszor bennem van hogy meg kell tennem mert nem akarom hogy mással legyen.de u.akkor bennem van a félsz, ami akkor ugrik be mikor ott a lehetőség...mint például most hétvégén...=(
2010. jún. 7. 19:47
 6/8 anonim ***** válasza:
igen volt ilyen, erre azt mondta a srác, hogy elcsábítottam, és hogy szeret. és ki szívta meg? én. nem hagyta ott a barátnőjét, és én szenvedtem.
2010. jún. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Igen... Meg is tettem... 2szer bejött egyszer szenvedtem miatta sokat... Sztem mondd meg neki...
2010. jún. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm...lehet megpróbálom ha lesz lehetőségem 7végén=)
2010. jún. 8. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!