Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Reménytelen szerelem esetén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen szerelem esetén ti elmondanátok az illetőnek, hogy mit éreztek?

Figyelt kérdés

Akármilyenek is legyenek a körülmények, akármi is történjen.

Mert én hiába tudom, hogy ha bevallanék neki mindent, akkor talán mindennek vége lenne, beleértve a barátságunkat, már egyre kevésbé bírom magamban tartani.


2010. nov. 1. 11:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Tetszik egy lány nagyon már hónapok óta, de persze pont most kezdődött el élete első komoly kapcsolata, úgyhogy semmi esélyem nála, pedig jóban vagyunk. Most itt a szünet, inkább felejteni próbálok és más csajok után nézni.

2010. nov. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer tettem ilyet, akkor is megbántam.


Ex-barátom legjobb haverjába voltam szerelmes-első látásra az volt nekem sajnos,csak próbáltam elfojtani...Ő is érzett valamit, szinte biztos, de azért mégis ízléstelen dolog lett volna összejönni. Miután szakítottam barátommal, találkoztam sráccal, elkísért "búfelejteni". Akkor megmondtam neki a "dolgot". Nem lepődött meg, de inkább magamba tartottam volna, mert utána látványosan "benőzött" minden egyes alkalommal, amikor szórakozóhelyen véletlenül összefutottunk.

2010. nov. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig megmondtam, nem egyszer-kétszer, hanem nagyon sokszor, és sosem bántam meg. Igaz, nem jött össze, de már mindegy. Legalább tisztázva volt a dolog és nem gyötörtem magam tovább. Nyugodtan megmondhatod, bár a barátság lehet, hogy meg fog romlani, de attól még jóban lehettek utána, csak normálisan kell vele közölni.
2010. nov. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondom,h mond el.

Én is így voltam vele 2hónapja.Több mint másfél éve tetszett az egyik barátom,akinek sajnos egy komoly kapcsolata van.Természetesen elmondtam neki,h mit érzek ,és nagyon megkönnyebbűltem.

17/L

2010. nov. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is mondd el!!!
2010. nov. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

11:18-as vagyok.

Azt elfelejtettem, hogy azért ez más körülmény volt, szerintem is mond el neki!

2010. nov. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én jelenleg ugyanebben a helyzetben vagyok,megspékelve azzal,hogy mindkettőnknek van kapcsolata,és megvan a maga kis élete,amit nem szívesen rúgnánk fel egyik pillanatról a másikra.Nem a kényelem miatt-nyilván amiatt is-,hanem mert mi már feltettük valamire az életünket,minket kötnek bizonyos dolgok.

Én úgy érzem,reménytelen a helyzetem.Neki örökké csak egy barát leszek.Lehet,hogy vonzónak talál,de ennyi.Nem lehet köztünk semmi,és Ő sem akarná szerintem.

Egyszer volt egy őszinte,de kínos beszélgetésünk.A lényege az volt,hogy én csak egy ember vagyok számára,akit nagyra tart,de ennyi.

Én nem vallanék be semmit a helyedben.Nagyon megégetheted magad...

2010. nov. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.:)

Tisztában vagyok vele, hogy megégethetem magam, hogy nemleges választ kapnék, sőt szinte tudom, hogy így lenne. Csak az a baj, hogy másfél éve vagyok belé leírhatatlanul szerelmes, és neki erről sejtelme sincsen. Talán alaphelyzetben még össze is jöhetne a dolog, de bizonyos körülmények miatt tudom, és ő is tudja szerintem, hogy nem tudna boldoggá tenni.

Nem akarom elmondani neki, mert tudom, hogy azzal elveszíteném, de ugyanakkor viszont el akarom, mert már egyre kevésbé bírom a szenvedést, ami minden egyes találkozásunk után egyre erősebb.

2010. nov. 1. 12:13
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én már írtam neked ,és szerintem ha van egy kis eszed akkor elmondod neki.

Én elmondtam neki,és visszagondolva nem bántam meg,sőt..

Legalább tudja az igazat,te meg megkönnyebbülsz.

17/L

2010. nov. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Hát ha nem tudod magad rajta túl tenni akkor inkább

mond el.

2010. nov. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!