Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon tettszem neki vagy sem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tettszem neki vagy sem? Bőv lent. Fontoos!

Figyelt kérdés
Van egy srác a suliban. Nem egy osztályba járunk. Nagyon tetszik nekem. Régen is tettszett, akkor ő is tudta és neki is tettszettem én (elvileg) amúgy még akkor picik voltunk. Olyan 3.-osok :D. Na és most újra tetszik. De nagyon. Próbálok olyan sportokat űzni mint ő, olyan zenéket hallgatni, meg stb. és ezzel hátha megtudnám szerettetni magam vele. Nem valami bőbeszédű csávó, de elég keménynek teszi magát, de a szíve mélyén gyenge. S ez olyan aranyos. Tetszik neki egy lány. Vagyis nem csak neki hanem az egész sulinak mert elég szép az a lány. De nem úgy tetszik h belsőleg, meg szerelmileg hanem h nagyon jó csaj a szemébe. S ez engem eléggé zavar. Egyébként ez a fiú tesz felém lépéseket én úgy veszem észre, de én meg nagyon nem merek. Pedig TUDOM hogy meg kell tennem, de egyszerűen leblokkolok. :( Pl ilyen lépéseket tesz: mellém ül, kötekszik, múltkor beszólt (ez elég rosszul is esett tőle, de utána bocsánatot kért) meg stb. Annyira szeretném, hogy é is tetszek neki....de ez, hogyan érhetném el??? mert sztem lenne nála esélyem....bátorságot honnan meríthetek?? kérlek segítsetek....ja meg egyébként az is zavarja h ő egy évfolyammal feljebb van.... :(( Léci rosszakarók kíméljenek, mert nagyon nem lenne hozzájuk idegzetem :// Köszönöm!! :))

2013. ápr. 14. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
vetkőzz le előtte, és kész is
2013. ápr. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem vicces....normális válaszokat kértem!! kösz:)
2013. ápr. 14. 20:15
 3/7 anonim válasza:
77%
melyik suliba jársz? melyik város? hány éves vagy? privibe küldesz képet, és az alapján tudok mondani tippeket, úgyan ez volt velem is...
2013. ápr. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem akarok beleszólni, de miért kell ahhoz kép, város, suli, hogy segíteni tudj??
2013. ápr. 14. 20:21
 5/7 anonim ***** válasza:
mond el neki hogy mitt érzel hissz tessz feléd lépéseket azt írod akkor meg nefélj nincs mitt vesztened csak nyerhetsz légy magabiztos és hajrá
2013. ápr. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
oké köszii
2013. ápr. 14. 20:23
 7/7 anonim válasza:
55%
csak azért mert ha küldesz egy képet akkor arról megtudnám mondani talán hogy milyen tulajdonságokkal birsz es ezeket hogyan használd az elöző kommentelővel eggyet értek, annyi változtatással hogy annyira legyél vad felé és szexis hogy kényszerüljön további lépéseket tenni :)
2013. ápr. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!