Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mit néztek elsősorban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit néztek elsősorban egy fiún?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy inkább mit néztek meg egy fiún ! Mármint erős kar azaz bipsz, tricepsz vagy erős láb vagy formás hátsó vagy kockás has izmos mellel. És Milyen ruhák emelik ki ezeket. Mármint kockás hashoz mit húzzak hogy jól látszódjon ?

2013. ápr. 14. 21:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A szakállát, viccen kívül. Nem szeretem a kopasz fiúkat. Aztán az arcát, hogy mennyire szimpatikus, és az öltözködését, hogy mennyire tiszta (nem szeretem a pávákat én sem). Az izmok annyira nem fontosak, a mackókat szeretem :3
2013. ápr. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségeket :)
2013. ápr. 15. 15:59
 13/16 anonim ***** válasza:
Szem,haj,magasság!
2013. ápr. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
én fiú vagyok ákásdés kabát vot rajtam odamek 1 csajho modmáámeg ez aaz ut hunvan?? aszongya:Én nemsegitek te csak dogozzz! úgyh elhszemm
2013. ápr. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

21:52 - ott a pont, ment a zöld pacsi!


Azonkívül persze még a verdát is nézik...

2013. ápr. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
A pénztárcát meg a verdát figyelmen kívül hagyom - bár azt azért megnézem, hogy igényesen rendben tartja-e a fiú és nem hanyagul. Én a szemet szoktam figyelni, főleg azt, hogyha a másikkal beszélek, minimum nézzen a szemembe, ezzel is megtisztelve. A mosolyt szoktam még figyelni, meg a kisugárzását úgy összességében. A viselkedést is megfigyelem ám, hogy mennyire figyel oda embertársaira. Aki bunkón félresöpör másokat az utcán, az lehet akármilyen jóképű, ha viselkedésre nem jön be ;) Udvariasságra, figyelmességre figyeljetek, fiúk. Az is sokat dobhat a latba.
2014. nov. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!