Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szeretjük nézni azt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretjük nézni azt az embert, aki iránt érzünk valamit? Mintha magunkba szívnánk annyira nézzük.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 15. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tom :D en is igy vagyok ezzel..
2013. ápr. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pontosan azért, mert szeretjük, ezt nem lehet megmagyarázni, én is így vagyok.
2013. ápr. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 ivilicious ***** válasza:
még,amit kifúj levegőt is imádom:)
2013. ápr. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én sem tudom ezt pontosan megmagyarázni... már az is nagy örömet okoz, ha nézheted, ha hallhatod a hangját, tehát minden vele kapcsolatban. Volt egy ember, akivel régen így voltam, de már "kiábrándultam" belőle, és megszűnt ez az általad említett dolog.


Most van egy másik ember is, akiért régen rajongtam, de mostmár egyenesen gyűlölök (legalábbis agyban). Nem, nem utasított vissza, mivel nem is próbálkoztam nála, ő amúgyis tabu. A lényeg az, hogy az agyam gyűlöli, és fintorgok a hülyeségein, amit régen viccesnek találtam volna... de legbelül mégis nevetek. És örülök, hogy ott van a közelemben, hallhatom a hangját, láthatom az arcát, a szemeit.


Talán csak egyszerűen annyi a lényeg, hogy ÉRZEL iránta valamit :)

2013. ápr. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!