Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Új élet kezdése egy hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új élet kezdése egy hosszú kapcsolat után?

Figyelt kérdés
Hosszú kapcsolatból léptem ki, amelyben eléggé befordult életet éltünk. Most valami pezsgésre vágyom, valami újra, de nem tudom, hogy kezdjek neki. Tippek?

#új élet #hosszú kapcsolat után
2013. ápr. 15. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Vedd fel a kapcsolatot a régi barátokkal, mozdulj velük minden programra amire csak hívnak.
2013. ápr. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ismeros az erzes
2013. ápr. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Olyan rég volt, hogy utoljára szabad életem volt, hogy már azt se tudom, hova lehet szórakozni, kikapcsolódni menni. ... És főleg: kivel?! Az ismerősi kör többsége kisgyerekes anya.
2013. ápr. 15. 13:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát hány éves vagy és milyen hosszú volt a kapcsolatotok?
2013. ápr. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
33 és 6,5 év
2013. ápr. 16. 11:17
 6/7 omba ***** válasza:

Rémes, a tinik meg azon filóznak, hogy "szabad-e" csetelni más pasival, ha van barátja is.

ide vezet.

De hát enm téged akarlak oltani. Egy párkapcsoalt sem lehet annyira zárt, hogy más bele se férjen.

Mivel ők adódnak, kezd a kisgyerekes anyukák társaságával, csak be ne zárkózz!

Azért a játszótereken elég nagy élet van...

Neten is kereshetsz éretelmes fórumokat, olyat, ami érdekel, meg ahol nagy a forgalom.

Testvéreid vannak?

2013. máj. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sajnos nincsenek testvéreim se.

Természetesen voltak a kapcsolatunk alatt is barátok, de leginkább párok, akikkel fura lenne most egyedülállóként elmászkálni.

2013. máj. 30. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!