Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ilyenkor ez, h van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ilyenkor ez, h van a meleg fiúknál?

Figyelt kérdés

Már 12-13 éves korom óta van h arra verem ki, h pasival csinálom, de azt mondták meg olvastam, h ez idővel elmúlik meg kíváncsiság mert 14 vagyok.

De mi van akkor ha ki is próbálom?

Van egy férfi , ő nagyon tetszik mondjuk, vele el.tudnám képzelni.

Ha megteszem melegleszek vagy ez h lesz akkor?



2013. ápr. 15. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak férfik tetszenek akkor meleg vagy, ha lányok is akkor biszex ,ha pedig csak lányok akkor hetero. Nem akkor leszel meleg amikor megteszed, hanem amikor képes vagy beismerni magadnak, hogy lányokhoz nem, csak férfiakhoz vonzódsz.
2013. ápr. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 ius privatum válasza:
100%
Szerintem próbáld ki és akkor megtudod! 22/f
2013. ápr. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor hallottam már ezt az elmúlik dumát, de hiteles, tudományosan alátámasztott érvelést arról, hogy miért is történne így, még nem. Nehéz is ezt a témát kutatni, hiszen bármilyen, valós személyeken végzett vizsgálat elé korlátokat állít az, hogy az illetőknek ezer és egy okuk lehet arra, hogy ne mondjanak igazat az irányultságukkal kapcsolatban.


Innentől kezdve felmerül a kérdés, hogy aki ezt mondja, az vajon nem csak szeretné-e, ha így lenne?


Nem attól leszel meleg, hogy kipróbálod pasival, ahogy én sem lettem attól heteró, hogy kipróbáltam nővel :) Ezek csak tapasztalatok, a szexuális irányultság ezektől függetlenül is ki tud alakulni. Én is kb. 11-12 éves korom óta tudom, hogy a saját nemem érdekel, 22 éves koromig nem voltam se nővel, se férfival, de az irányultságom mindvégig ugyanaz maradt.

2013. ápr. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem akkor leszel meleg, ha megteszed, hanem akkor teszed meg, ha meleg vagy. nagy különbség...
2013. ápr. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Attól, hogy megteszed, nem leszel meleg, csak akkor leszel meleg vagy bixex ha tetszik a dolog és továbbra is pasival képzeled el, de ezzel nincs semmi probléma, akárhogy is lesz fogadd el magad :)

Szerintem még várj ezzel a kipróbálással.

2013. ápr. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!