Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnő VS pasi. Mi legyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnő VS pasi. Mi legyen?

Figyelt kérdés

Nem a legjobb kategória, tudom, de jobbat nem találtam.

Nos, az a helyzet, hogy van egy kb. három hetes kapcsolatom, aminek én nagyon örülök, szerelmes vagyok, szeretem a barátom. :))

De... a legjobb barátnőm kezd elfordulni tőlem; az előző két volt barátom esetén is ez történt. Valahogy mintha ignorálni próbálna, kevesebbet beszélünk, kevesebb a közös program, néha ellenségeskedik is. Igyekszem mindig ott lenni neki, ha szüksége van rám, kedves és türelmes lenni. Sose nyáladzom neki a szerelmemről, pedig néha nagyon jól esne "tinilányosan" kifakadni, és a barátommal se vagyok összenőve. (Sőt, az érettségi miatt alig jut időnk egymásra.)

Szakítani semmiképp se akarok, viszont a barátnőmet se szeretném elveszíteni, elvégre mégis csak egy közel 8 éves barátságról van szó. Ha szóba hozom, úgyis azt mondja, hogy nincs semmi gond...

Valami ötlet, mit lehetne tenni? :/

18/L



2013. ápr. 15. 16:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nyílván irigykedik... Az ilyen NEM BARÁTNŐ!
2013. ápr. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nem a 8 év a lényeg, az ahogyan viselkedik, nem örül annak, hogy jól érzed Magadat, nem barátnő, az nem így viselkedik, sajnálom,
2013. ápr. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ne mondjatok ilyet, nekem ő nagyon fontos. :((
2013. ápr. 15. 16:46
 4/13 A kérdező kommentje:
Úgy értem, köszönöm a válaszokat, csak ebbe még így belegondolni is fáj. :(
2013. ápr. 15. 16:47
 5/13 anonim ***** válasza:
Pedig itt irígység szag van. Lehet neked Ő fontos de fordítva nem biztos hogy úgy van. Ez kapásból kiderül majd ha neki is lesz palija és akkor nem fog még csak keresni sem. Remélem nem lesz igazam.
2013. ápr. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
a legtöbb nő az már csak ilyen, ami neki sincs, az másnak se legyen. főleg h a magyarok általában is ilyenek, de ezen lehet h dob még egyet az is h rosszak a belső tulajdonságai.
2013. ápr. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mondd meg neki, hogy így érzel, és azt is, hogy fontos a barátsága, attól, hogy van barátod, nem változik semmi. Ha nem is mondja meg, hogy baj van, ártani nem ártasz vele. Lehet, csak fél, hogy elveszít, azért viselkedik így.
2013. ápr. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet...aztán mikor neki is lett pasija le se sz*rt,szóval elég valószínű hogy irigy
2013. ápr. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha fontos neked, akkor megbeszéled vele. Ha azt mondja, nincs semmi baj, akkor nem szabad ráhagyni. Simán lehet, hogy csak ő is érzi úgy, hogy hanyagolod, vagy éppen úgy gondolja, csak idő kérdése, és úgyis hanyagolni fogod.


Őszintén szólva viszont szerintem is irigykedik, mert neked van valamid, ami neki nincs, és minden találkozás arra emlékezteti, hogy neki nincs pasija. Ezt nemhogy neked, de magának sem vallja be, inkább próbálja rád kivetíteni. Ez persze csak az én véleményem.


Nekem is van olyan csaj haverom, akinél egyértelműen megfigyelhető, hogy mindig azzal a barátnőjével van a legjobb viszonyban - gyakorlatilag korszakai vannak -, aki épp szakított, vagy válságban van az aktuális párkapcsolata. Gyakorlatilag ő az egyetlen egyedülálló csaj a társaságban, így nyilván nem mindig kellemes neki folyton olyan emberek között lenni, akik boldog párkapcsolatban élnek.


Szóval nehéz eset ez, de abban sajnos igaza van az előttem szólóknak, hogy ha erre rámegy a barátság, akkor az a barátság nem is ért ennél többet. Persze ez csak akkor igaz, ha te megfelelő barátja voltál! Szóval tessék leülni beszélni, és nem ráhagyni, ha nem akar beszélni. Ketten leülni valahová, elővenni valami jó erős italt, aztán jöhet a veszekedés-bőgés-kibékülés háromszög.

2013. ápr. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az ilyen embert nem barátnőnek hívják, hanem irigynek.
2013. ápr. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!