Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnő VS pasi. Mi legyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnő VS pasi. Mi legyen?

Figyelt kérdés

Nem a legjobb kategória, tudom, de jobbat nem találtam.

Nos, az a helyzet, hogy van egy kb. három hetes kapcsolatom, aminek én nagyon örülök, szerelmes vagyok, szeretem a barátom. :))

De... a legjobb barátnőm kezd elfordulni tőlem; az előző két volt barátom esetén is ez történt. Valahogy mintha ignorálni próbálna, kevesebbet beszélünk, kevesebb a közös program, néha ellenségeskedik is. Igyekszem mindig ott lenni neki, ha szüksége van rám, kedves és türelmes lenni. Sose nyáladzom neki a szerelmemről, pedig néha nagyon jól esne "tinilányosan" kifakadni, és a barátommal se vagyok összenőve. (Sőt, az érettségi miatt alig jut időnk egymásra.)

Szakítani semmiképp se akarok, viszont a barátnőmet se szeretném elveszíteni, elvégre mégis csak egy közel 8 éves barátságról van szó. Ha szóba hozom, úgyis azt mondja, hogy nincs semmi gond...

Valami ötlet, mit lehetne tenni? :/

18/L



2013. ápr. 15. 16:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én átérzem a helyzetet! Most 11.ben vagyok, és 9.ben ismerkedtem meg a legjobb barátnőimmel. Nekik azóta nem volt barátjuk, így mindig annak örültek, amikor nekem volt és mindig vidáman a témán lógtak. Ám a 3. barátom után azt vettem észre, hogy inkább zavarja őket, ahelyett, hogy örülnének nekem. Jelenleg is van barátom és ez nem változott azóta sem!

Ezzel az egésszel azt szeretném mondani, hogy a barátok aranyat érnek, semmi sem helyettesítheti őket, és ők a legmegértőbbek a világon...ezért kell neked is megértőnek lenned velük! Gondolj bele, neked milyen érzés lenne, ha a legjobb barátnőd sorra fogyasztaná a pasikat, te meg "alul maradnál"? Akármennyire is kívánnád a barátnőd boldogságát, és igyekeznél magadba zárni a rosszindulatot ( ami valójában nem is rosszindulat, inkább csalódottság és elkeseredettség), ez bizony nem könnyű. Van akinek jobban megy,van akinek nem! Ne firtasd neki a témát, azt mondja nincs gond, vagyis nem akar róla beszélni, mert kellemetlenül érinti a dolog! Érzékenyebb típus biztos..legyél te az erősebb, okosabb! :)

ui: Én se a legjobb barátnőmmel beszélem meg (sajnos) a pasiügyeimet, mert egyszerűen...nem vagyunk egy hullámhosszon ebben a témában :/ Neki még sose volt senkije, mert sose elég jó számára senki, nekem meg már jó pár volt.

2013. ápr. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
szerintem nem féltékeny, hanem inkább attól fél, hogy előbb utóbb úgy is elfogod hanyagolni, mert a pasid lesz a legfontosabb a számodra és ő feledésbe megy... ezért inkább ő lök el magától téged, hogy ne fájjon neki annyira, ha egyszer csak már nem kellesz neked barátnő, mert minden a pasid lesz... beszélj őszintén a barátnőddel... mond meg neki a véleményed csak kérd meg hallgasson meg akkor is ha szerinte semmi gond...
2013. ápr. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

baromságokat tudtok beszélni...

nálam most ugyanez a helyzet! a barátnőmnek egy éve pasija van és fokozatosan el vagyok felejtve csak akkor hív ha nincs ott a pasija de ha én hívom és ott van mindig leráz..,de ettől függetlenül nem fogom neki azt mondani h akkor menjen a francba mert vele nőttem fel és minden ember tud hibázni és fog is! meg lehet oldani csak türelmesnek kell lenni és ami a legfontosabb ne hanyagold!!

2013. júl. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!