Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak bátor de mégis kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak bátor de mégis kis aranyos gondoskodó, megértő csajszik még manapság?

Figyelt kérdés
Olyanok akikkel olyan nyugis már az első randi is mintha 1000 éve ismernénk egymást, nincsenek hatalmas elvárásaik mégha meg is felelnék azoknak is, de mégiscsak nyugisabb úgy randizni ha nagyon megértő és kedveskedő a másik :)
2013. ápr. 15. 22:46
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Milyen korosztályban?:O Mutasd meg nekem őket *-*
2013. ápr. 22. 21:20
 12/16 enenene válasza:
Én is igy vagyok hogy vannak ilyen srácok?
2013. máj. 30. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 6923 válasza:
100%

sziasztok! én is ismerek egyet. de nem ajánlhatom be. Ő a párom!!!!:D :D :D

Hogy lehet, egy ilyen lánnyal összejönni? Tudat alatt mindenkinek az szimpatikus, amilyen ő maga. Ha megértő, ő is megértést vár. Ha figyelmes, ő is figyelmet vár. Stb. igazából nem várja el, de ezek a dolgok jól esnek nekik, megérintik őket, és egy kis idő után megszeretnek.

ha laza vagány bunkó vagy, ilyen nők fognak rád tapadni. tiszteld a nőket, és tiszteletreméltó tekintélyt parancsoló férfi leszel, egy ilyen lány szemében.

Sok sikert!

Ui:értsd hogy mire gondolok. te csajszit írtál, én lányt. apró figyelmesség, de a szemükben óriási tisztelet.

mindig azt kapod, amit nyújtasz.

2013. aug. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Összetörtem az utolsónak a szívét is és már mind szemetek lettek.


-Scumbag Steve

2013. okt. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hát én nem hiszem hogy nagy elvárásaim lennének , de mégsem találtam olyat aki megfelel vagy éppen én nem felelek meg. :(
2013. okt. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Én rájöttem h nagy elvárásaim vannak , de emelett szerintem elég sokat nyújtok én is :)
2013. okt. 15. 13:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!