Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik, hogy ő volt az igazi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy ő volt az igazi?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok. Volt már több komoly és komolytalan kapcsolatom is. Nem azt mondom, hogy egyikőjüket sem szerettem, de csak egy iránt éreztem azt az igazi szerelmet, és a mai napig nem tudom elfelejteni. Nem ő volt az első szerelem, nem feküdtünk le, még csak 14 évesek voltunk, amikor jártunk 9 hónapot, de a mai napig mindent feladnék érte! Miért?
2013. ápr. 15. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha megkeresnéd?
2013. ápr. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is keresd fel.
2013. ápr. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Létezhet igen.

Szerintem keresd fel az illetőt, de számolj azzal hogy mér van valakije és boldogan él.

De ne add fel ezt mert akkor egy életen át kísérhet ez a lelki ismeret hogy megsem próbáltad. Keresd fel valahogy aztán meglátod hogyan tovább, még mindig jobb élni a tudattal hogy megpróbáltad minthogy azzal hogy később, túl későn jössz rá arra hogy megsem próbáltad.

2013. ápr. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
depressziós vagy
2013. ápr. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem igazán érdeklem, neki ez a dolog nem jelentett semmit. Sokáig tartottuk a kapcsolatot. Nem ez tölti ki a mindennapjaimat, hogy bánkódok miatta, csak még mindig összeszorul a szívem, ha rá gondolok.
2013. ápr. 15. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!