Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Együtt maradnál az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt maradnál az első szerelmeddel? Ha ő lenne az igazi?

Figyelt kérdés
Vagy hajtana a kíváncsiság, milyen lehet mással?
2013. ápr. 3. 20:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
még együtt vagyunk és nem is tervezek mást
2013. ápr. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha valóban az igazi lenne, akkor igen. Miért dobnék el egy biztosat egy bizonytalanért?
2013. ápr. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
én együtt maradnék
2013. ápr. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, de nálam ez már nem aktuális, mert a nagy Ő-m nem az első szerelmem :)
2013. ápr. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
figyi...a barátnőm 16 volt,a barátja 20 volt amikor összejöttek,a barátnőmnek első barátja,azóta is együtt vannak...és ennek több mint egy éve :)
2013. ápr. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
csefy hány éves vagy? mióta tart?
2013. ápr. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 D'a ***** válasza:
Volt már barátom..De a mostani az "igazi" nekem (első szerelem) :) igaz volt egy kis szünet ami idő alatt rájöttem, hogy nélküle nem az igazi :) és NEM NEM cserélném le! :)
2013. ápr. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sosem tudhatod, hogy ő az igazi amíg nem tudod milyen másokkal. Előbb-utóbb visszaüt ez, ismerek 20-30 közötti "első kapcsolatos" párokat, 5-10-15 éve együtt, és mind szétmentek, mert eddig bírták visszatartani a kíváncsiságukat. Akik meg kiélték magukat, 50 évesen is boldogan együtt vannak.
2013. ápr. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Együtt vagyok vele,és remélem még nagyon sokáig!
2013. ápr. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Dobott engem, nekem mégis ő az igazi. De nem ér annyit, h még egyszer megpróbáljam, ugyanis próbáltam többször, de ő nem.
2013. ápr. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!