Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti alakítanátok kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti alakítanátok kapcsolatot egy bisex lánnyal?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Ő egy olyan lány aki nem csak sexuális téren feküdt össze lányokkal, hanem kapcsolata is volt velük, leghoszabb kapcsolata is egy nővel volt 6 év és bejegyzett élettársi kapcsolatba voltak. Illetve pasikkal nem is volt kapcsolata, csak inkább sex terén. Összes komoly kapcsolata nővel volt. Ezeket a dolgokat már a második randin elmondta nekem, szóval elég tisztességes lánynak tűnik és őszintének, hogy nem húzta, halasztotta addig míg össze nem jövünk. A lány nagyon tetszik, szép, intelligens, és vagány, de bennem van a félsz, hogy esetleg csak kipróbálási célból lenne velem, hogy milyen lehet egy komoly kapcsolat pasival, vagy esetleg azért, mert próbál normális lenni, és igazából ő leszbikus csak keresi a normális életmódot, gyerekek, család házasság stb. Szerintetek? :S bocsi az összevissza beszédért, csak eléggé össze vagyok zavarodva.

28/f


2013. ápr. 16. 06:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
28%
Ne menj bele ezzel a nővel. Meg is érezted, hogy lépned kell. Nem a biszexualitás miatt.
2013. ápr. 16. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%

A homoszexualitas génje öröklödik.

Es aki ilyen hosszú évekig élt növel, az nem biszex, hanem leszbikus.

Miért nem vállalja?

Én sem kavarnák biszex vagy homokos ferfivel az tutti

2013. ápr. 16. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
34%
Az, hogy érzelmileg inkább a nőkhöz kötődik és velük volt a leghosszabb ideig tartó kapcsolata, szerintem is inkább a leszbikusságra utal, nem a biszexualitásra
2013. ápr. 16. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

Fú, hát semmi esetre sem. Szerintem ha hosszú távú kapcsolatot keresel, akkor inkább egy 100%-ig lány lányt keress, gondold el, ilyen nőt szeretnél, ha a gyermekeid anyja lenne? Olyan kézzel fogdozza a babáitokat, amelyikkel nőket fogdozott? Fúj!


Igen, hát ellenkező esetben én sem lennék ilyen fiúval együtt.

2013. ápr. 16. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%

nem igazán látom mit veszthetsz. ha teszik, akkor miért ne próbálkoznál vele?


ha nem lesz boldog veled majd lelép. és gyakorlatilag mindegy, hogy azért, mert mégis leszbikus vagy azért, mert épp te mégsem passzoltál.


ha csak gyereket akarna azt egy nő aránylag könnyen meg tudja oldani, nem kell ahhoz ilyen kapcsolat.

2013. ápr. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom mennyi idős,de ideje lenne felvállalnia valódi önmagát és azon a vonalon folytatni az életét,hogy se magát se másokat ne tévesszen meg....
2013. ápr. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
46%
Gondolom ezidáig többségében csak nők válaszoltak. Nekem nem lenne kifogásom, sőt még örülnék is neki! Biztos, hogy megpróbálnám! 39F
2013. ápr. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Persze,meg kell próbálni,ha nem illetek össze,akkor úgyis vége lesz.Arról nem beszélve lehet még hármasban is lesztek,és olyan élményeben lesz részed,amit amúgy sosem tapasztalnál meg, és nem valószínű,hogy féltékeny lesz.Egy póbát, kalandot mindenképpen megér!
2013. ápr. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A helyedben én is megpróbálnám, de még az elején leülnék vele beszélgetni azokról, amiket leírtál a kérdésben. Semmi sértő nincs a félelmeidben, ha tényleg intelligens, akkor örömmel fog válaszolni, hogy megnyugtasson téged. Aztán majd kiderül, hogy mi lesz végül, de arra azért számíts, hogy melletted sem lesznek neki közömbösek a lányok és így tulajdonképpen dupla riválisaid lesznek. :D


20L

2013. ápr. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Jahhh, igen, a homoszexualitás öröklődik. Elvégre mára szüleik is melegek. Jah, hogy akkor nem tudtak volna gyereket csinálni? Bocs.

A homoszexualitás velünk születik,de nem öröklődik.


Másrészt ezt ő dönti el, hogy bi vagy leszbikus. Ha találkozgattok, idővel úgyis kiderül, hogy komoly lesz-e a dolog. De ez egy 100 százalékig hetero lánnyal is ugyanígy működik. Nem értem,miért kell ebből problémát csinálni.


25/N

2013. ápr. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!