Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek szerint még nem múlt el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek szerint még nem múlt el teljesen? Vagy ez mi lehet?

Figyelt kérdés

A szakításkor azt mondta hogy érzi hogy meglehetne menteni a kapcsolatot,de fél hogy megint nem tudna rám elég figyelni és megint ellaposodna a kapcsolat.

Azóta eltelt fél év,képeken látom hogy mindent hord amit tőlem kapott,azóta csak egyszer volt egy rövidebb kapcsolata,de abban még szex sem volt,ezek szerint maradt még benne érzés?Ha néha összefutunk akkor mindig érdeklődik hogy mi van velem,de ha több ideig jól eldumálunk akkor megváltozik és megpróbál mogorva lenni.

Vagy ez miért lehet?

Tudom hogy "csak" az exem,de bennem még ott van az érzés,és nem tudom hogy ezek mire utalhatnak.

Jöhet az is hogy nem ismeritek,vele kell megbeszélnem stb,ezt már próbáltam és nagyon két értelmű szokott lenni,ezért nem tudom hogy mi van.



2013. ápr. 16. 11:23
 1/6 anonim ***** válasza:
az hogy eleinte erdeklodik aztan mogorva lesz az ket okbol lehet. vagy mert csak tiszteletbol erdeklodik es mikor elmejultok le all mert nem erez irantad semmit vagy erdeklodik mert valojaban erdekli de mogorva lesz mert lepelezni akarja hogy meg vannak erzesei
2013. ápr. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát nem tudom,mert a mogorvaság az olyankor szokott jönni amikor röhögcsélünk meg piszkáljuk egymást(de nem bántóan),ezért nem értem hogy miért pont akkor jön rá az 5 per:/
2013. ápr. 16. 11:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Mivel ismer téged így általános dolog h érdeklődik irántad, az hogy hordja a cuccokat amiket kapott tőled azt sokan csinálják, minek is dobná ki?? azért mert szakítottatok? ugyan...szerintem sokkal többet képzelsz erről mint ami valójában van..
2013. ápr. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
tudom hogy nem ritka dolog hogy a párok szakítás után megtartják a dolgokat,azért tulajdonítok neki nagy dolgot mert az előttem lévő barátnőjének mindent vissza adott,vagy ha a csajnak nem kellett akkor simán kidobta,ezenkívül szakításkor mondta hogy nem zavarja ha maradnak nálam ruhái Pl boxeralsó(mindent vissza adtam neki),és szerintem ez egy picit fura
2013. ápr. 16. 11:59
 5/6 anonim válasza:
Szerintem a legjobb választ maga az exedtől kapnád.Kérdezd meg bátran tölle hogy ha érez még valamit, mert ahogy elmesélted én biztos vagyok benne hogy még érez irántad
2013. ápr. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

az a baj hogy nem hajlandó személyes dolgokról beszélni,de megismerkedtem egy csajjal,reakciója:"már kíváncsi voltam rád xy(az exem)egy csomót mesélt rólad"

azt sem igazán tudom hova tenni hogy rólam mesél másoknak,úgyhogy tényleg nem tudom hogy mit kéne tennem ha nem akar ilyenekről beszélni

2013. ápr. 25. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!