Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Heteró Fiúk-Férfiak, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteró Fiúk-Férfiak, ti hordtok tangát?

Figyelt kérdés
Biszexként tettem fel a kérdést, ami abból adódik, hogy a sógorom nyitott egy divatárú és fehérnemű üzletet ahol a vártnál többszörös mennyiségű férfi tangát eladnak/a vevők kb 45% NŐ/. Még mielőtt azt a választ adnátok, hogy a magam fajta köcsögök és buzeránsok veszik, hozzá kell tennem, hogy pl személy szerint én nem hordok tangát és az eddigi kapcsolataimban is nagyon ritkán találkoztam vele.! Nos?

2013. ápr. 16. 12:50
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
28%
Nem.
2013. ápr. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
90%
Én találkoztam már (nőfaló) pasival, akin tanga volt.
2013. ápr. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
28%
Nem és nem is fogok.
2013. ápr. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
15%

nőként válaszolok, remélem nem gond :D láttam már néhány hetero férfit nadrág nélkül, de tangával még sosem találkoztam rajtuk. remélem nem is fogok! :D

23L

2013. ápr. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
29%
Nekem nöként egy férfi tangában minden, csak nem vonzó.
2013. ápr. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 first blood ***** válasza:
17%
a párjuknak nem vehetnek tangát te kancsó? komolyan azt hiszed, hogy ennyi ferde ember létezik? vagy csak ennyire meleg a környék?
2013. ápr. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
86%

Én hordok heteróként. Illetve már csak azt hordok pár éve.


Barátnőm ötlete volt, hogy próbáljam ki egyik nyáron, amikor gatyarohasztó meleg volt. Már első alkalommal megtetszett, mert tök kényelmes meg szellős volt, és barátnőmnek is nagyon bejött. Aztán vett nekem még párat, és igazából ahogy vége volt a nyárnak, nem váltottam vissza másfajtára, maradt a tanga azóta is. Én megszerettem, csak sajnos nagyon kevés helyen lehet kapni normális minőségű férfi tangát jó áron.


A te sógorodnak hol van boltja, és milyeneket árul, mennyiért? Normál hétköznapi, minőségi tangákat vennék, ha jó áron van. :)

2013. ápr. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
19%
Soha nem tudnék tangát felvenni.
2013. ápr. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
22%
Elmenekülnék, ha lekerülne a gatya a pasiról és ott virítana alatta egy tanga...
2013. ápr. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
91%
Igen, évek óta. És csak azt. 49/F
2013. ápr. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!