Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha muffint kaptok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha muffint kaptok egy lánytól amin van szívecske, az gáz?

Figyelt kérdés

:DDD


Sziasztok!


A barátommal holnap leszünk 1 hónapja együtt (nagyon régen össze kellett volna már jönnünk, de hát így alakult...). Tudom 1 hónap az semmi. De most fogok sütni muffint, mert ahhoz van kedvem, és van itthon szívecskés papír is hozzá. Gondoltam csinálok neki egyet, amit olyanba teszek bele. De nem vagyok egy ilyen nyálas lány, meg ő az első barátom, szóval... Reggel adnám oda neki, mert egy busszal járunk suliba, csak nemtom... Srácok, szerintetek nyálas? :D


2013. ápr. 16. 16:14
 1/8 A kérdező kommentje:
Amúgy 17 évesek vagyunk :)
2013. ápr. 16. 16:16
 2/8 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki. Aranyos...21f
2013. ápr. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én meg se nézném a papírját, csak bekapnám a süteményt veled együtt.
2013. ápr. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon kedves dolog,és tényleg aranyos is.
2013. ápr. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem "aranyos" lenne , és nem nyálas mert elvégre azt fejezed ki hogy mennyire szereted.


14/f.

2013. ápr. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Muffin? Ide vele :D
2013. ápr. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a muff is elég:DD
2013. ápr. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Őőőő... nekem nem tetszene... De van ez így, te ismered a barátodat. De attól még megenném, de natúrba jobb :D

F17

2013. ápr. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!