Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy Férfi 20 30 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy Férfi 20 30 éves körül van és nekem bejön de én 15 vagyok és szemezget velem ez nem gáz? De tetszik is a hapsi mert izmos kék szemű de nem tudom mit tegyek.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 16. 19:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ha nem pedomaci, akkor úgyis tojni fog rád. Ha meg az, akkor...
2013. ápr. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Minden reggel a buszon van kivéve ha nem megy dolgozni gondolom.Igen suliba megyek.Hát vannak ott lányok a suliból de nem barátkoznak velem nagyon ugyhogy nem nagyon szoktam beszélgetni velük de van egy fiú azzal NÉH szoktam csak reggel beszélni de akk a buszon végig melletem van .Hát olyan megkívántalak szexis nézés ez mert már volt egy barátom még alsóban na jó tudom alsóban de megtudom külömböztetni ezt a nézést tehát olyan nézés hogy nem akar tőlem semmit de néz mintha tetszenék neki de mondom idősebbnek nézek ki lehet ezért kb 19 évesnek nézek ki szal.. :=/
2013. ápr. 16. 19:59
 13/16 anonim ***** válasza:
Én a helyedben szólnék a srácnak akivel dumálni szoktam, hogy menjünk-jöjjünk együtt, a pasit meg felejtsd el és ülj úgy, hogy ne lásson!!!
2013. ápr. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Hát jó megpróbálok úgy ülni de már amúgy próbáltam de akkor meg mellém állt! :( lehet inkább szólok a szüleimnek!:(
2013. ápr. 16. 20:04
 15/16 anonim ***** válasza:
Először ezt akartam tanácsolni, csak gondoltam neked ciki lenne esetleg...de az a legjobb megoldás, ha szólsz a szüleidnek, minél előbb!
2013. ápr. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Akkor szólok nekik. Köszönöm akik kommenteltek!
2013. ápr. 16. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!