Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok arról, hogy egy lány "harcol" egy fiúért? Bőv. Lent

Figyelt kérdés

Igen, én volnék ez a lány.

Van egy barátom, akibe én (sajnos) beleszerettem. Még az egyik külföldi nyaralásomkor találkoztam vele, ott két hetet töltöttem, de annyi idő elég is volt arra, hogy beleszeressek. És ennek már kb egy éve, és mivel neten mindig beszélünk, majdnem minden másnap, nem sikerült kiszeretnem belőle a távolság ellenére sem.

Kb. 2-3 hónappal a nyaralás után én elmondtam neki, hogy mi a helyzet - hogy szeretem. Meg is lepődtem a reakcióján, mert bár elutasított, mégis kedves és udvarias maradt, és közölte, hogy ő barátként szeret, na meg van barátnője. (most már nincs)

Itt volt az a pont, amikor megfogadtam, hogy hagyom a francba, inkább minden kapcsolatot megszakítok vele.

Januárig bírtam, akkor megint írtam neki. Azóta majdnem minden nap beszélünk, de még mindig úgy, hogy én írok neki az esetek 80%-ban.

Ez mind negatívan hangzik, tudom. De egyszerűen nem bírom elengedni, annyira szeretem.

És érezhető egy nagyon erős, pozitív változás a kapcsolatunkban: az elején, kb júniusban érezhető volt, hogy nincs kedve velem beszélni, de azért válaszolt udvariasságból a kérdéseimre. És azt tudni kell, hogy nagyon zárkózott ember, de most valahogy érzem, hogy egyre nyitottabb és már magától hoz fel témákat és kérdezget ami eddig nem volt jellemző.

És annyira jól esik ez azok után, hogy le se sz*rt szinte, folyton csak én írtam, kérdeztem, érdeklődtem, szülinapján is felköszöntöttem stb.

Most meg... hihetetlen ez a változás:) Talán ez azért van, mert sikerült a bizalmába férkőznöm, és már megbízik bennem? Vagy szerintetek mitől lehet?

Illetve ti mit gondoltok erről a szituációról? Erről, hogy nem hagytam annyiban és végülis én játszottam illetve játszom a férfi szerepet (:D), és el akarom érni a célom, és azt akarom, hogy ő is belém szeressen. És valamiért azt érzem, hogy ez nem lehetetlen, még így sem, ilyen távolságok mellett... (fogunk majd találkozni, csak még soká)

Köszönöm előre is a normális válaszokat:)



2013. ápr. 16. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Negatív, ostoba, buta, pióca. Ezt gondolják rólad azok a nők, akik meghagyják a férfiak döntési szabadságát, egyáltal az alap szabadságot, ami minden embernek kijár.
2013. ápr. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kérdezted már ,hogy most hogyan érez irántad?

Amúgy szerintem ha így haladtok és a fiún is látszódik ,hogy érdeklődik irántad akkor jó irányba közeledtek!:)

2013. ápr. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy rosszul fogalmaztam és máshogy jött le. De nagyon nem vagyok pióca:) Nem írnék neki, ha nem érezném, hogy igényli... Úgy indult, hogy havonta 1x írtam neki, aztán ahogy éreztem, hogy egyre nyitottabb felém meg minden, akkor kezdtem el gyakrabban írni neki. Most meg már ő is ír, eből gondolom, hogy nem zavarja:) Ha megrná, hogy zavarja, bármennyire is fájna, inkább hagynám, nem akarnám belekényszeríteni olyan helyzetbe, amit ő nem akar.
2013. ápr. 16. 22:22
 4/6 A kérdező kommentje:
#2: jaj de örülök, hogy így látod:) Igazából nagyon örülnék neki, csak őszintén szólva kicsit félek újra rákérdezni... mert ugye az első után elég rossz volt, hogy végülis visszautasított.
2013. ápr. 16. 22:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ha neked végül is megéri, hogy akár évekig húzódjon a dolog (ráadásul úgy, hogy a végkimenetel bizonytalan), akkor oké. Ha kezd érdeklődni irántad, az elvileg jó, bár nem tudom, ez mit takarhat. Lehet, hogy továbbra is a barátot látja benned, lehet, hogy többet, ezt így nehéz megmondani. Mondjuk egy normális emberi viszonyhoz alapvetően mindkét fél érdeklődésére szükség van, az egyik fél egyoldalú érdeklődése nem vezet sok jóra. Hogy meg akarod hódítani, az jó is lehet, csak ne éld bele magad túlságosan a sikerbe.
2013. ápr. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Csak vigyázz, nehogy baj legyen belőle! Én is sokáig "güriztem", mígnem belement, mert látta, hogy tényleg szeretem. Szerettük egymást, de legbelül éreztem, hogy egyszerűen vágyakozom arra, hogy valaki meghódítson, hogy igazi lánynak érezhessem magam. Ugyanis később is én hordtam a gatyát, képtelen volt átvenni az irányítást. 19/N
2013. ápr. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!