Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti mit gondoltok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit gondoltok az életvidám fiúkról akik nagyon sokat mosolyognak, és soha nem problémáznak semmin?

Figyelt kérdés

Alapjában véve rólam van szó, és sokat mosolygok, de mások meg folyton kérdezik tőlem hogy hogy tudok ennyit mosolyogni.

Akkor folyton azt teszem amit abban a pillanatban helyesnek érzek.

Kimondom mindig amire gondolok, ezzel egyetemben tudok a lányok szemében olvasni.

Könnyen elbőgöm magam pl egy filmem, de tudok komoly is lenni ha kell és rezzenéstelen arccal nézni.

Igazából úgy érzem magam mintha egy saját világom lenne ahol csak nagyon kevés ember él, mert olyan dolgokat teszek, és olyanokat mondok, amiket az átlag nem tenne.


Még annyi hogy sokak szerint(nem rokonok, haverok) szerint jól nézek ki, meg magas is vagyok, kicsit bolond, és folyton kérdezik hogy miért nincs csajom. És mindig azt mondom hogy nem kell.

Úgy érzem hogy mindenki kedvel engem, de valahogy olyan nem érzek soha hogy valaki szerelmes lenne belém.

Pedig egyáltalán nem magas a mérce, csak annyi hogy legyen kedves, ne legyen féltékeny, sokat mosolyogjon, meg ne igyon. De ilyet nem lehet találni...mostanában. Később ez meg rosszabb lesz már látom előre.



2013. márc. 30. 20:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
azt h teljesen az ellentétem.
2013. márc. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
háááát, sokszor az ellentétek vonzzák legjobban egymást :)
2013. márc. 30. 20:33
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem aranyos lehetsz meg kicsit hebrencs és talán gyerekes,de nem baj legalább jól el vagy. :D És az ,hogy szókimondó vagy szerintem nagyon jó.;)

L

2013. márc. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ezek aranyos tulajdonságok, de főleg tinédzser korban. Én már nem egészen ezt várom egy pasitól, inkább azt, hogy két lábbal álljon a földön, de kedves srác lehetsz.:)
2013. márc. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

igen, gyerekes vagyok :) és megmondom őszintén annak is érzem magam, 25 vagyok, de 15nek érzem magam :D Aranyosnak mondanak mások is :)


Bár mostanában ki sem merek menni az utcára mert mit látok? Mindenki rohan, mindenki kiabál, kis tinik smárolnak az utcán. De ami a legfőbb gond, hogy senki sem mosolyog...

Annyira nyugodt vagyok, hogyha krokodilok pároznának a hátamon, akkor sem vennék észre hogy ott vagyok.

2013. márc. 30. 20:43
 6/12 A kérdező kommentje:

#4, jaja kedves is vagyok, ezt mások is mondják, látom mindent le lehet szűrni az írásomból.

Bár azt mondják az a jó, ha tettek nélkül megértjük a másikat. Nekem pld nem kellenek szavak sem, hogy tudjam mire gondol a másik.


De mégegyszer írom hiába vagyok ilyen, és hiába a hozzám hasonló fiúkra vágyik sok lány, mégsem ezt látom. Nem cigizek egyébként, nem is iszom, gyógyszer életemben sem láttam( csak akkor amikor fél évig küzdöttem a kutyám életéért, mindenféle gyógykezelésekkel)

2013. márc. 30. 20:48
 7/12 anonim ***** válasza:
ha a pasi életvidám csak annyi várható el tőle hogyha a csajnak baja van értse meg... mert valószínű neked másabb a felfogásod... de ha meghallgatod, akkor "okés" gyerek vagy :D
2013. márc. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

én sem szoktam problémázni bármit el tudok poénkodni ugyhogy jo feszültségoldó képességeim vannak.


Csak ne ess át a ló tuloldalára kedves kérdező mert akkro meg azt kapod, hogy "jaj nem veszel komoylan, komolytalan vagy... blablabla"

2013. márc. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

hát próbálok figyelni hogy ne essek át, de ha komoly a téma, akkor én is komoly vagyok.


Amit még nem írtam hogy empatikus vagyok elég durván. Amilyen a környezetem olyan leszek én is(egy darabig), ekkor történik az, hogy tudom mire gondol a másik, mert az ő baját magamon érzem. Ezek után próbálom felvidítani azzal ami tőlem telik. Ha én jobban érzem magam akkor tudom hogy ő is.

2013. márc. 30. 20:56
 10/12 anonim ***** válasza:

A barátom ilyen típus, és én is. Nagyon felszabadult vele az életem, ennél boldogabb nem is lehetnék. :D

Viszont ehhez az is hozzájön, hogy nem felelőtlen ettől még és nem vicceli el az igazán komoly dolgokat, hanem akkor mindent megtesz a megoldásért.

21 évesek vagyunk

2013. márc. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!