Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Légyszi, kaphatnék sok választ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Légyszi, kaphatnék sok választ? A nem tetszés jelei? Tapasztalatok evvel kapcsolatban? A ''már megint itt van ez''ti hogyan képzelnétek el testbeszédben?

Figyelt kérdés
Tudjátok én mindig normálisan válaszolok más kérdéseire?Ez azoknak szól,akik nem ezt teszik!De azért gondolom nekik is rossz érzés,ha beletrollkodnak a kiírt kérdésébe!Úgyhogy ezt átérezve rendes válaszokat kapok!
2013. ápr. 16. 23:27
 1/10 anonim ***** válasza:
41%
Fuss neki még egyszer.
2013. ápr. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%
Nem sok a kérdőjel?
2013. ápr. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mikor én nem tetszettem egy lánynak, akkor egy idő után eltűnt, nem válaszolt, ha írtam neki, vagy letiltott. Egyébként jobban ügyelhettél volna a kérdés megfogalmazására, elég kusza lett.
2013. ápr. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat,kicsit ideges vagyok,elég kusza az egész tényleg!Szóval ha nem tetszik valakinek egy fiú/lány,az testbeszédben hogyan nyilvánul meg?
2013. ápr. 16. 23:49
 5/10 anonim ***** válasza:
A tekintetén látszik hogy legszívesebben okádna
2013. ápr. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
kerüli a tekinteted, nem néz rád, ha hozzád beszél vagy hozzá beszélsz ,ha te nem kérdeznél/vagy beszélnél hozzá, akkor hozzád se szólna...stb
2013. ápr. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De ha valaki nem néz rám az is lehet a tetszés jele,nem?És ha lefele néz,nem azért nézett le,mert ránéztem,szerintem meglátott,és utána nézett le
2013. ápr. 17. 12:40
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A nők nem mernek szemezni,ezt észre vettem.Az utcán is az utolsó pillanatban néznek rám amikor egymással szembe megyünk,direkt megfigyeltem.Csak akkor néznek meg ha nem figyelsz rájuk
2013. ápr. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen,ez így van utolsó,én is tök zavarban vagyok,ha néznek!Nálad akkor ez egyáltalán nincs így?
2013. ápr. 17. 17:54
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én: ha számomra ellenszenves személy szól hozzám, (és elfelejtkezek uralkodni magamon) akkor már az első hangra nagy levegőt veszek, kényszeredett képet vágok, felhúzom a szemöldököm. Ha lehet távolodom.
2013. máj. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!