Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet a tetszés jelei vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet a tetszés jelei vagy pont hogy nem kedvel?

Figyelt kérdés

Tetszik egy srác, régebben nagyon tetszett, most újra.Nem szokott köszönni csak néha, van hogy rám néz, de egyből szinte elkapja a tekintetét.Volt olyan is hogy végigmért a tekintetével.Volt nem egyszer hogy abrátnőmnek köszönt nekem meg nem és teljesen figyelmen kívül hagyott.Van hogy úgy érzem mikor rám néz hogy valami baja van velem.

L18


2010. márc. 27. 14:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Csajszi..kommunikáció..tudod..két ember közötti beszélgetés..
2010. márc. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csak azért nem néz rád, mert ronda vagy. Amikor végigmér, akkor azon gondolkozik, hogy "Hogyan lehet ilyen külsővel élni?", és pont azért nem szól hozzád, mert nem akar megbántani.
2010. márc. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

jajj,ezek hülyék,ne halgass rájuk! sztem bejössz neki.

már csak abból is gondolom,mert végigmér,és hogy elkapja a fejét,mert szégyenlős,és nem akarja hogy megtudd,hogy bejössz neki!!!

és azért nem köszönt neked,mert nme tudja hogyan viselkedjen veled,és féltékennyé akar téged tenni!

de bejössz neki!

(:

*.*

2010. márc. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Minden nap mikor először meglát elég észrevehetően néz rám és olyan zavart a tekintete, amúgy kerüli a szemkontaktust.
2010. ápr. 3. 16:39
 5/9 anonim ***** válasza:

Én férfi vagyok és 100%, hogy ez bizony a tetszés jelei.

Lehet persze magyarázni, hogy de így meg úgy, de ne dőljél be a hülyeségeknek, mert bizony tetszel neki. Nagyon.

26/F

2010. ápr. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

26/F


Az a baja veled, hogy úgymond "nem adod ki magad" nem tudja hányadán álltok egymással és így reagálja le.

Légy hozzá kedves. Különben ez meg játszma és hidd el ő is rajtad filózik.


Sok sikert.

2010. ápr. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
26/F voltam vagyis lemaradt a vagyok
2010. ápr. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi.:)Remélem tényleg így van.
2010. ápr. 3. 17:01
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is kb. így szoktam felhívni a figyelmét...ránézek ,de utána hamar elnézek.
2010. ápr. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!