Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan fiuk akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan fiuk akiknek nagyon sok lany baratnojuk van, de megsem akarnak toluk semmit?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 17. 10:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Én épp a napokban tettem ki egy kérdést,hogy szeretnék lány barátot/barátokat.És nem akarok semmi olyasmit,van csajom.

Szerintem általában a nők jobb társaság,értelmesebbek is,és nem változnak meg,ha a közelbe kerül valami jól kinéző valaki.

2013. ápr. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, de nekem sok olyan fiú barátom van, akikkel csak haver-barátok vagyunk, nem akarnak tőlem semmit és ez fordítva is igaz...

(egyébként kedves 1#, én pont fordítva tapasztaltam, a fiú társaság sokkal jobb, mert a lányok idióták lesznek ha valaki megtetszik nekik xD)

2013. ápr. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem relatíve sok csaj haverom volt mindig. Nem mondom, hogy nem volt köztük olyan, akivel nem bántam volna, ha lesz valami, de többnyire nem akartam tőlük semmit.
2013. ápr. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Yorxun Yorxun ***** válasza:

#1 - "nem változnak meg,ha a közelbe kerül valami jól kinéző valaki" - ez nagyon nem igaz, sajnos.


Kérdező: igen, vannak ilyenek. Bár előfordul, hogy az egyik fél mindig "többet" akar, viszont ettől még lehet rendes fiú-lány barátság.

2013. ápr. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Remélem vannak ilyenek, de eddig, majdnem minden fiú barátom rám nyomult.
2013. ápr. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Traune ***** válasza:
nekem is vannak lány barátaim, nem is kevés. Sok embertől hallottam hogy akkor van fiú-lány barátság ha egyik se jön be a másiknak de szerintem ez se feltétlen igaz.
2013. ápr. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1. vagyok megint.

Úgy szokott lenni,hogy én jövök be a lány barátoknak.Ezt általában akkor vallják be,amikor már vagyok valakivel,utánna meg már ugye mindegy...

2013. ápr. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!