Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez több, mint barátság?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez több, mint barátság? Hogyan közeledjek felé?

Figyelt kérdés

Pár éve ismerek egy srácot. Az elmúlt kb. 1 hónapban sokat beszélgetünk (komolyabb tèmàkról). Akaratlanul is 'kötődöm' hozzá, mert olyan dolgokról beszélek vele, amikről mással nem (kicsit magánabb jellegű dolgokról).


Már 'megszokássá vált', hogy bizonyos napokon, amikor egymás melletti teremben van óránk, akkor én kint állok a folyosón, nézek ki az ablakon, és odajön hozzám. Mondta, hogy látja, nem vagyok olyan, mint régen, szomorúbb, rosszkedvűbb vagyok, félt, stb.


Legutóbb átkísért a teremhez, ahol órám van, és mondta, hogy nyugodtan keressem, ha 'támaszra' van szükségem. Ma is mögöttem járkált a folyosón. Megjegyezte, örül, hogy mosolyogni lát.


Délután, amikor az épületbe mentem be, a lépcsőn áll fent, pár ismerősével beszélgetett. Az ismerőse, aki velem szemben állt, láttam, hogy a Srácnak jelzett, hogy ott vagyok. A Srác hátra fordult. Egy mosolyt elejtettem.


Mit tegyek? Ez tényleg több lenne, mint barátság / rokonszenv?



2013. ápr. 17. 16:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem neked kell megtenned a következő lépést. Szerintem ha Te kezded el komolyabb irányba vinni a dolgokat, akkor megkockáztatod, hogy félre értetted a közeledését és felsülsz, illetve azt is, hogy elveszíti a lelkesedését és nem fog többet keresni téged.

Hagyd hogy összeszedje a bátorságát és Ő terelje komolyabb irányba a dolgokat. Pl. elhív randizni.

2013. ápr. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!