Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítok, azért hogy ne én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítok, azért hogy ne én legyek az, akit dobnak. Mennyire szemét húzás ez?

Figyelt kérdés
Akárhányszor összejövök valakivel,mindig én vagyok az,aki szakít. Az esetek 90%-ban szeretem még az adott srácot,de nem akarom,hogy velem szakítsanak,ezért pár hónap után kitalálom,hogy már nem szeretem,és szakítok. Egyszer szakítottak velem,és azóta csinálom ezt,mert nem akarom,hogy megbántsanak. Nagyon szemétség? Mit tehetnék ellene?
2013. ápr. 17. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs benned bizalom, enélkül nem megy. nem minden srác szemét.
2013. ápr. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

mindennapos gyakorlat a jellemtelen nők körében...talán le kellene néha ülni beszélgetni a másikkal...de az biztos fele ilyen egyszerű sem lenne, igaz?

24L

2013. ápr. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ez nem szemétség hanem hülyeség. nem a pároddal szűrsz ki hanme magaddal mert igy egy oylan embert küldesz el akivel bármi lehetne, igy viszont Te egyedül maradsz ő meg talál egy normális lányt aki képes egy normális kapcsolatra. Egyébként ha igazán szeretnél valakit képtelen lennél szakítani. Maradjunk annyiban hogy nagyon éretlen vagy, ha tini vagy akkor ez még változhat szerencsére, ha idősebb akkor már csak tudatosan tudsz ezen változtatni.
2013. ápr. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 menta34 ***** válasza:
Iskolában, amikor kibeszéli az osztály, hogy ki kit "dobott" még ez lehet egy taktika, de értelmes érett emberek között semmi szükség rá, mert a szakítás nem a "dobásról" szól, hanem arról, hogy valakivel nem illesz össze.
2013. ápr. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem elég szemét húzás. Ez az élet rendje, nem minden tart örökké, sajnos. Ha boldog vagy valakivel, akkor nem kellene kitenned, mert nem akarod, hogy ő dobjon ki... Sajnos, senki sem kerülheti el az ilyen csalódásokat, engem nem egyszer dobtak ki, mégis egy idő után újra talpra álltam, és belevágtam egy új kapcsolatba. Eddig csak egyszer szakítottam egy sráccal, de annak is megvolt a maga oka. Heverd ki ezt a félelmet, és utána kezdj új kapcsolatba.


25/N

2013. ápr. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Egyszer szakítottak velem,és azóta csinálom ezt,mert nem akarom,hogy megbántsanak. "


akivel ez történik, az mindig kapaszkodik, és sosem ő az aki befejezi a kapcsolatot.


Úgy hogy kamuzol:D

2013. ápr. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!