Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell szakítani? Távkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell szakítani? Távkapcsolat, és már nem bírom, viszont még nem csináltam ilyet.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 17. 21:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
kihúzod az internetzsinórt
2013. ápr. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%

Írd azt neki hogy

- Ez nekem így nem megy bocsii

indokold meg hogy miért szakítasz vele

2013. ápr. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 worldismine válasza:
56%

velem egy üzenetben szakítottak...ami nagyon személytelen és embertelen volt a csaj részéről h csak ennyit érdemeltem nagyon rosszul esett. mindenképp élőben ha tudod vagy legalább skypon az is sokkal emberségesebb.

22/F

2013. ápr. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
38%
haho ember ez távkcsolat még soha nem találkoztak élőbe, erre meg amikor szakítani akar vele akkor találkozzon vele?.. (3-as válaszoló)
2013. ápr. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 worldismine válasza:
Haho ember a távkapcsolat az nem azt jelenti h még sosem találkoztak...egyáltalán milyeb kapcsolat az ahol sosem látták egymást élőben.?tàvkapcsolatban csak látják egymás csak max ritkán pl 1-2 hetente 1-2x..gondolom én..
2013. ápr. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
hát csak mondom h pl nekem vagy 10 olyan távkapcsim volt hogy nem láttuk egymást kivéve skypeon, a távkapcsolat azér távkapcsolat mer messze élnek egymástól és nem tudnak találkozni ha meg igen akk tuti h nem hetente...
2013. ápr. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 worldismine válasza:
28%
Az nem szerelmi kapcsolat ha sosem lattatok egymast eloben...az semmi. Eleve meg nem is hallottam ilyet h valki "osszejon" egy masik emberrel ha eloben nem talalkoztak sosem... az mekkora sz@r..nincs is mit hozzafuznom..de ha neked 10 ilyened volt akkor egszsegedre biztos jol elvoltal igy a "paroddal". Kivancsi vagyok hany eves vagy.
2013. ápr. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%

te ismered a mai kort istenem??!

manapság a neten simán lehet távkapcsolat így, találkozok a skypeon vele videóhívásba ennyi na... -.-

2013. ápr. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 worldismine válasza:
0%
Mozi helyett elinditotok egyszerre egy filmet,kajáltok a gép előtt közös vacsi helyett, no meg webcam sex (Y) -.- jo lehet
2013. ápr. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%

kibeszél web cam sexről b+-.-

haggyuk ilyen h*lyék nem értik ezt-.-

2013. ápr. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!