Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolat esetén normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat esetén normális dolog telefonon szakítani?

Figyelt kérdés

Kezdjük ott, hogy eddig soha életemben nem vetemedtem arra hogy telefonon szakítsak. (Nem hogy sms-ben, msn-en vagy hasonló) De az exeim mind itt laktak a városban, könnyű volt találkozni.

Namost, a mostani barátom 5 órányi buszútra lakik innen.

Az meg milyen hihetetlenül szemét dolog lenne már, hogy lerángatom ide, 5 órát buszozik és szakítok vele?

Tudom, mehetnék én. Odamennék, 5 órát buszozok, szakítok vele és utána? naponta összesen 3-4 busz megy..

Ezért gondoltam, hogy talán telefonon, de mivel még sosem volt ezelőtt távkapcsolatom, nem tudom mi a normális, mit illik, vagy ilyesmi.


2010. okt. 10. 17:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetném, hogy mennyire volt komoly ez a kapcsolat? Mióta tart, hány évesek vagytok mennyire volt őszinte, mennyire szerettétek egymást, mennyire bíztatok egymásban stb..??
2010. okt. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tök mindegy. Szakításnál mindenképp bunkó leszel... ez csak egy plusz dolog lesz csak.
2010. okt. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sajnos amúgy szakítást kevesen tudnak lerendezni úgy hogy netántán később barátok maradjatok, főleg a te esetedben mert elég nagy a távolság.


Szóval telefonon vagy személyesen de teljesen mindegy jelenleg.


DE! Annyira legyél emberi hogy felhívod és nem egy száros sms-el lerendezed.

2010. okt. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. okt. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak:

A kapcsolat 2 hónapos, nem valami komoly, és pont azért szakítok vele, mert rájöttem, hogy nem szeretem, és soha nem is szerettem.

2010. okt. 10. 17:33
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor meg hívd fel, akkor sem lenne jobb ha találkoznátok, sőt valamelyikőtök egymagába szomorkásan utazgatna hazafelé jó sokáig.


de ha kérhetlek ne egy sms-el dobd csak meg hívd fel, legalább legyél határozott és egyenes!

2010. okt. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az sms eszembe sem jutott mint lehetőség. Ezt rendesen kell elintézni, egyszerűen gerinctelen dolog dobni 120 karaktert...
2010. okt. 10. 17:46
 8/8 nagyviri ***** válasza:
Tudom, hogy nehéz lesz, de én azt tanácsolom, mégis inkább személyesen szakíts vele. Tudom, hogy hosszú az az 5 órás út, de próbálj olyan járatot keresni, hogy max 1 órát kelljen várnod visszafelé. Pláne, ha eddig őjárt hozzád renszeresen. Szerintem ennyit megérdemel, ha normáis és rendes volt veled.
2010. okt. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!